Yaşam:

Ekranların merakla izlenen yarışma programı işte benim stilimde cuma günü eleme heyecanı yaşandı. Yıldız sensin sahne senin konsepti ile yarışan yarışmacılar yine birbirinden ilginç kıyafetlerle sahneye çıktılar.

Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği jüri kadrosunda Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya'nın yer aldığı "İşte Benim Stilim" dün akşam yayınlanan son bölümde heyecan doruktaydı. İşte Benim Stilim müthiş bir gala gecesiyle 5. haftasını geride bıraktı. Geceye Mustafa Topaloğlu yorumlarıyla renk katarken, Çağlayan Topaloğlu da şarkılarıyla coşturdu.

Gecenin Konsepti; Yıldız Sensin Haftanın Gala konsepti ''Yıldız Sensin Sahne Senin''di. Buna göre yarışmacılar belirledikleri konseptle sahne performansı sergiledi. Mustafa Topaloğlu Yorumlarıyla Kırdı Geçirdi Haftanın konuk jüri üyesi Mustafa Topaloğlu, gerek yorumları gerekse de espritüel kişilğiyle geceye renk katan isim oldu. Topaloğlu'nun yarışmacılarla olan diyalogları bir hayli güldürdü.

İşte Benim Stilim Sahnesinde Sıra Gecesi Sıra Meral Avcı'nın konseptine gelindiğinde hazırlıklar yapıldı ve tam bir Sıra Gecesi konsepti hazırlandı. Gecenin bir diğer sürprizi ise Nur Yerlitaş'ın da Sıra Gecesi ekibine katılarak türkü söylemesi oldu. Meral Avcı etkileyici prodüksiyonu ve sahne şovuyla jüriden tam puan almayı başardı. Yeni Yarışmacıların İkisi Eleme Potasında Hafta başı programa yeni katılan Damla Okuklu ve Ayshan Ojaghverdiyeva gece sonunda en düşük puan alan iki yarışmacı oldu. Diğer isimse yarışmacıların belirlediği Bahar Candan oldu.

Damla Okuklu Veda Etti

Gecenin sonunda jüri karşısına geçen üç isim Ayshan Ojaghverdiyeva, Damla Okuklu ve Bahar Candan arasından seçilen isim Damla Okuklu oldu. Damla, İşte Benim Stilim'in 5. haftasında yarışmaya veda eden isim oldu. Damla geceye Rio Karnalavalı'na giden "Sambacı" karakteriyle podyuma çıkmıştı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Burak Yılmaz twitter üzerinden açıklama yaptı
Burak Yılmazın eşi İstem Yılmaz şiddet gördüğü gerekçesi ile boşanma davası açtı. İstem Yılmaz,...

Haberi Oku