Magazin:

Star TV’nin sevilen dizisi Paramparça 55. Bölüm ile Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekranlarda olacak.Paramparça 55. Bölüm Dilara’nın Kafası Karışıyor – Fragman İzle. Nikah Salonunda Cihan’ı beklerken Harun’u karşısında gören Dilara’nın kafası karışıyor. Nikah salonunda Cihan’ı bekleyen Dilara, bir anda karşısına Harun’un çıkmasıyla altüst olur.



 DİLARA’NIN KAFASI KARIŞIYOR

Nikah salonunda Cihan’ı bekleyen Dilara, bir anda karşısına Harun’un çıkmasıyla altüst olur.


Kilitli kaldığı yerden kurtulan Cihan ve Ayşe’nin yolu bir kez daha kesişecektir.Dilara, Cihan ile yeniden evlenmiş olsa da, Harun’un bu aşktan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. 

Dilara, Cihan ile yeniden evlenmiş olsa da, Harun’un bu aşktan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

CANDAN’IN BAŞINDA BEKLEYEN TEHLİKE

Çevirdiği oyunlarla herkesi birbirine düşürmeyi başaran Hazal’ın hedefinde bu kez evin emektarı Sema vardır.Hazal’ın yalanları ve iftiralarının karşısında duramayan Sema evi terk eder.

Çevirdiği oyunlarla herkesi birbirine düşürmeyi başaran Hazal’ın hedefinde bu kez evin emektarı Sema vardır.Hazal’ın yalanları ve iftiralarının karşısında duramayan Sema evi terk eder.

Öte yandan hastanede ölüm kalım savaşı veren Candan gözlerini açar. Ancak karşısında sürpriz bir isim oturmaktadır..

Cihan’ın ruhsatlı tabancasını, Harun’un evinde bırakan Rahmi Bey, Cihan’ın başının derde gireceğini anlayınca harekete geçer. Silahı oradan almak gereklidir ama Harun’un kale gibi korunan evine kim girecektir?Çözüm yolu arayan Ozan, Özkan’dan yardım alır. Ozan ve Özkan beladan kurtulmak isterken, başlarını çok daha büyük bir derde sokarlar.


Kilitli kaldığı yerden kurtulan Cihan ve Ayşe’nin yolu bir kez daha kesişecektir.

Paramparça (55. Bölüm) – Fragman İzle  Yayın Günü: 29 Şubat Pazartesi Yayın Saati: 20.00

 

Nurgül Yeşilçay’ı Paramparça dizisindeki kızı ziyaret etti

Nurgül Yeşilçay’a, eski dizisi Paramparça’dan bir ziyaretçi vardı.

Bu arada Paramparça dizisinden sürpriz bir şekilde ayrılan Nurgül Yeşilçay, her ne kadar başarılı projeden ayrılmış olsa da dizide kazandığı dostlukları sürdürmeye devam ediyor. Son olarak geride bıraktığımız gün güzel oyuncunun bir ziyaretçisi vardı. Dizide kızını oynayan Alina Boz’un ziyaretiyle mutlu olan Nurgül Yeşilçay o anları sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Yeşilçay bu mutlu anı, “Aman da kimler gelmiş kimler. Canımın içi” notuyla paylaştı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

O Hayat Benim yeni bölümü izleyicilerini şoke...
O Hayat Benim yeni bölümü izleyicilerini şoke edecek gelişmeleriyle geliyor. Yıllar sonra bir erkek çocuğu...

Haberi Oku