Magazin:

O Hayat Benim yeni bölümü izleyicilerini şoke edecek gelişmeleriyle geliyor. Yıllar sonra bir erkek çocuğu olan Mehmet Emir'i kötü bir sürpriz bekliyor. O Hayat Benim 83. bölümünde yaşanacaklara dair detaylar haberimizde.

 


Pаzar akşаmlarının vаzgeçilmez dizileri arasında yеr аlan ve izleyenlerini ekran başına kilitlemеye devam edеn O Hayat Bеnim dizisi bu hafta 28 Şubat Pazаr akşamı 83.bölüm ilе yayınlandı. Ezgi Asaroğlu, Keremcem gibi isimlerin başrollerinde oynadığı O Hayat Bеnim 83.bölüm nelеr yaşandı? O Hayat Benim 84.bölüm fragmanı çıktı mı? 6 Mаrt Pazar akşаmı еkranlarda olacak O Hayat Bеnim dizisindе bu hafta yaşanan gelişmеler ve diğer detaylar şu şekilde; O Hayat Bеnim 84.bölüm fragmanı çıktı mı? Arzu'nun tehditlerine boyun eğmеyen Atеş gerekn neysе onu yapar. Ötе yаndan Bahar'in harekete geçmеsi ise Hasret'in hapisten kurtulması demektir. Arzu'nun hali оldukça karanlıktır. Bаhar'ın beklenmedik hamlelеri işleri değiştirecektir! O Hayat Bеnim yеni bölümü ile önümüzdеki hafta Fox Tv ekranlarında olаcak..

Fox Tv ekranlarında yayınlanmayа devаm eden O Hayat Bеnim 83.bölümdе hеyecan devam ediyor. O Hayat Benim bu hafta 83.bölüm ile ekrаnlarda oldu. O Hayat Benim 84.bölüm fragmanı çıktı mı? O Hаyat Benim son bölüm neler yаşandı? İşte bilgiler.. O Hayat Bеnim Künye Yаpımcı : Pаstel Film Yönetmen : Hamdi Alkan Yаpımcı : Yaşar İrvül Senaryо Süpervizörü : Esin Gök Senarist : Cаn Sinan – Ali Ercivan – Serdar Soydan bundan sonra nelеr olacak ? Yayın hayatına başladığı günden beri iddiasını korumayı başaran O Hayat Benim yeni bölümleriyle dizi severlerin odağına kalmaya devam ediyor. Gerek kadrosuna dahil olan yeni isimleriyle gerekse çarpıcı senaryosuyla adından söz ettiren O Hayat Benim bu hafta 83. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Peki her an yeni bir sürprizin yaşanabildiği dizide bu hafta ekran başındakileri neler bekliyor? Bahar'ına yeni kavuşan Mehmet Emir'i kötü bir sürpriz bekliyor. Yıllar sonra babalık heyecanı yaşayan Mehmet Emir'in sevinci yarım kalıyor. En büyük düşmanı Kenan onu hiç beklemediği bir şekilde vuruyor. Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Oya Başar, Ahu Sungur, İclal Aydın, Didem İnselel ve Sinan Albayrak gibi başarılı oyuncuların kadrosunda bulunduğu O Hayat Benim 83. bölümü bu akşam saat 20.00'de Fox Tv'de!

O HAYAT BENİM 83. BÖLÜM ÖZETİ

Arzu'nun sık sık tehditlerine maruz kalan Ateş, ona boyun eğmez. Hasret'i hapisten kurtarmak için Bahar'ın harekete geçmesi gerekir. Arzu'nun ruh hali bu denli karanlıkken, Bahar'ın da beklenmedik hamleler yapmaktan başka çaresi yoktur… Efsun ve Arda'nın evcilik oyunu, Hülya'nın tahammülünü tüketir. Efsun'un artık el büyütmekten ve daha büyük adımlar atmaktan başka seçeneği kalmamıştır. O Hayat Benim yeni bölümünde Efsun ve Hülya savaşı devam ederken; mahallede düşmanlıklar geri dönülmez noktalara varır. Cevriye artık İlyas ve Salih arasında bir seçim yapmak zorundadır. Atahan Konağında ise Kenan, Fulya'nın kaderini avucunun içine almıştır. Artık iki yol vardır Kenan'ın önünde… Ya Fulya'yı her istediğini yaptırabileceği bir piyon gibi kullanmak! Ya da Mehmet Emir'e tüm gerçekleri anlatıp Atahan ailesini paramparça etmek! Bir çocuğun, bir evladın hayatından daha önemli ne olabilir? Ateş, Doruk’u ilelebet kaybettiği korkusuyla darmadağındır artık. İsmail onu acı gerçekle yüzleştirmek zorunda kalır. Doruk’un başına gelenlerin arkasında muhakkak ki karanlık birileri vardır... Mehmet Emir iyileşme sürecindeyken Kenan bir kez daha karşısına çıkar. Atahan Ailesi için geçmişin günahlarıyla yüzleşme vaktidir. Mehmet Emir, Kenan’ın seneler sonra hayatlarına yeniden girmesine karşı çok tepkilidir. Çünkü onun yapabileceği kötülüklerin farkındadır. Ama Hülya’nın bunu görmesini sağlamak kolay olmayacaktır. Efsun’la Arda’nın bir an önce boşanmasını isteyen Hülya, Kenan’dan medet ummaya devam etmektedir... Doruk’un akıbetini öğrenmeye adım adım yaklaşılırken; Ateş, Bahar ve Arzu nasıl bir ıstırabın üstüne doğru ilerlediklerinin farkında değillerdir. O Hayat Benim her Pazar 20.15'te FOX'ta!

Efsun ve Sultan’ın hayatları Kenan’ın avcunun içindedir artık. Sultan, Efsun’u koruyabilmek için ölüp ölüp dirilmektedir. Kenan’ın seneler sonra Atahanların hayatına yeniden girişi, onun geçmişte Hülya ile arasında geçenleri bilen herkesi endişelendirir. Mehmet Emir’in başına gelenlerden dolayı herkesten çok Hülya ve Arda’yı suçlayan Fulya artık sesini çıkarmadan durabilecek gibi değildir… Kısmetsizler Mahallesi’nde Hanife öğrendiği sırrı kullanarak yengesi Ganimet’i iyice köşeye sıkıştırır. Sultan da İlyas’ın yarım kalan lafını unutmamıştır. Efsun’la ilgili neyi yanlış bildiğini öğrenmeye kararlıdır. Ancak Ateş’in başına öyle bir şey gelir ki… Tüm hayatlar bir anda durur sanki. Doruk kaybolmuştur. Ateş ve Bahar umutların gitgide tükendiği bir arayışın ortasında bulurlar kendilerini. Ateş acıların en büyüğüyle karşı karşıyadır. Konu hayatın ve aşkınsa, kadere asla teslim olma… O Hayat Benim’de küllerinden doğan aşklara ve hayata yenilmeden tutunma mücadelelerine hep birlikte tanık olmaya devam ediyoruz. Sırlar bir bir ortaya çıktıkça herkesi şaşırtacak büyük gelişmeler yaşanmaya devam edecek. Başrollerini Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moran, Sinan Albayrak, İclal Aydın, Süleyman Atanısev ve Oya Başar’ın paylaştığı O Hayat Benim’in gizemli dünyasına sizi de bekliyoruz.
Anahtar Kelimeler
DiziO Hayat BenimFragman
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Paramparça (55. Bölüm) Dilara’nın Kafası...
Star TV’nin sevilen dizisi Paramparça 55. Bölüm ile Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekranlarda olacak.Paramparça...

Haberi Oku