Kültür:

Yolanthe Sneijder Cabau, İspanyol Hollandalı oyuncu ve televizyon sunucusu. Kızlık ismi Cabau van Kasbergen dir.Yolanthe Sneijder Cabau Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder 'in eşidir. Oynadığı Polis Akademisi Alaturka filmi ile ilgi odağı oldu.

Bütün Galatasaray camiasının yengesi olarak anılan Yolanthe Sneijder Cabau, ülkemizde mankenlik, reklam mankenliği ve film oyunculuğuda yaptı. Güzel Türkçesi ile ve sempatik hareketleri ile Türk halkının ilgisini çeken Yolanthe Sneijder Cabau ayrıca anne ve iyi bir ev hanımı.

Oyunculuk Teklifi:

Polis Akademisi Alaturka filminde oynaması için nasıl bir teklif geldi sorusuna şu şekilde cevap vermiştir.

Galatasaray klübü aracılığıyla teklif geldiğine değinen güzel oyuncu. Film ekibi ile buluşup şartlar üzerinde anlaştıklarını anlattı.


Filmdeki Rolü

Güzel oyuncunun filmdeki rolü sert bir öğretmen, bu role hazırlanırken arkadaşı Gökhan Saki'den çok yardım aldığına değinen güzel oyuncu role hazırlanırken fazla zorlanmadığınıda dile getirdi. Ekip arkadaşlarının kendisine çok yardımcı olduğuna değinen sanatçı , Türkiyede çalışmaktnan memnun olduğunu dile getirdi.Karakterle Gerçek Yaşamınız Arasında Bir Değerlendirme Yaparmısınız ?

Filmdeki karaktere göre daha yumuşak kalpli olduğunu belirtti. Karakterin ve kendisinin özgür birer kadın olduğundan bahsetti. Oyundaki karakterinde gerçek hayattaki gibi kariyerinde başarılı olan bir kadın olduğunu dile getirdi.

Diğer Futbolcuların Eşleri ile İlişkileriniz Nasıl ?
Diğer futbolcu eşleri ile görüşmediğini dile getiren güzel oyuncu. Kendilerinin nişantaşında oturduğunu diğer futbolcu eşlerinin ise Florya civarlarında olduğunu belirtti. Diğer futbolcuların eşleri ile görüştüğünde mutlu olduğunuda dile getirdi.

Güzellik Sırları ve Beğenmediği Yönleri

Mutlaka spor yaptığını dile getiriyor ayrıca günde en az 2 litre su içilmesi gerektiğinin altını çiziyor ve ekliyor gece yatmadan önce mutlaka yüzünüzü iyi yıkayın.
Beğenmedi yönü olarakta küçükken düştüğünde dizinde oluşan yaradan bahsediyor.

Gençliği

Yolanthe Sneijder, 19 Mart 1985 tarihinde İspanya'nın İbiza adasında doğdu. Babası, Xavier Cabau İspanyol, annesi Richarda van Kasbergen ise Hollandalıdır. Babası Xavier Cabau birkaç diskotek, restoranlar ve barlar sahibi olarak "Ibiza Kralı" olarak bilinen zengin bir girişimciydi. Babası sonradan mali sorunlar yaşadı ve uyuşturucu bağımlısı oldu. Aile içi şiddet görmüştür. Bu yüzden 5 yaşındayken annesiyle Hollanda'ya taşındı. 17 yaşında liseyi bitirdikten sonra, Yolanthe Sneijder-Cabau oyunculuk kariyerini sürdürmeye karar verdi.

"Yolanthe Sneijder-Cabau'nun 7 kardeşi vardır. Bunun yanı sıra babasının ikinci evliliğinden 5 üvey kardeşi daha olmuştur. Babası 2007'de 53 yaşında hayatını kaybetmiştir.Kişisel yaşamı

2007 - 2009 yılları arasında şarkıcı Jan Smit ile ilişki yaşadı. Ancak daha sonra ayrıldılar. 2009 yılında Wesley Sneijder ile tanıştı. Wesley Sneijder FIFA Dünya Kupası finalinde oynadı ve altı gün sonra, İtalya'da, Toskana'da, 17 Temmuz 2010 tarihinde evlendiler.

Yolanthe Sneijder-Cabau Dur Kindermisbruik, gelişmekte olan ülkelerde çocuklara cinsel istismara bir son vermeyi amaçlayan bir vakfın kurucu ve elçisidir.

Oynadığı Filmler

Yıl Film Rolü Notlar
2004 Snowfevedaf Brenda
2006 Turkse chick Dilara Kısa film
2006 Complexx Lianne
2009 Het geheim van Mega Mindy Bayan Volta
2013 Annalee Calvera
2014 STUK! Elizabeth
2015 Polis Akademisi Alaturka Susan
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gaziantep Yöresel Lezzeti Yuvalama
Gaziantep yöresel lezzetlerinden yuvalama yemeği. İstanbul'da aşçılık yapan Gaziantepli Sultan Bağcı'nın...

Haberi Oku