Gündem:

Suudi Arabistan Kralı Selman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın daveti üzerine Ankara'ya geldi. Esenboğa Havalimanı'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından karşılandı. Kral Saud 14-15 Nisanda İstanbul da yapılacak İslam işbirliği Teşkilatı İslam Zirvesine katılacak.

Suudi Arabistan Kralı Selman Bin Abdulaziz Al Saud, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine icabetle resmî bir ziyaret gerçekleştirmek üzere Türkiye’ye geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, misafiri Suudi Arabistan Kralı Selman’ı Ankara Esenboğa Havalimanı’nda karşıladı. Karşılamanın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kral Selman Bin Abdülaziz, basın mensuplarına görüntü verdikten sonra Esenboğa Havalimanı Şeref Salonu’na geçti. Burada gerçekleşen kısa bir görüşmenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, misafiri Kral Selman Bin Abdülaziz’e konaklayacağı otele kadar refakat etti.

12-13 Nisan tarihlerinde Ankara’da resmî temaslarını gerçekleştirecek ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelecek olan Suudi Arabistan Kralı Selman, 14-15 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek İslam İşbirliği Teşkilatı 13. İslam Zirvesi’ne de katılacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

TEOG sınavı ne zaman? 9 Nisan Cuma tatil mi?
8. sınıf öğrencilerin merakla beklediği TEOG 2. dönem sınavı için geri sayım başladı. 2. Dönem TEOG...

Haberi Oku