İSTANBUL (AA) - Yapı Kredi, üst üste 5. kez "Visa Kredi Kartı ve Ticari Kart Alışveriş Hacminde Lider Banka" ödülüne layık görüldü.

Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre banka, Visa Europe tarafından düzenlenen "Visa Europe Türkiye Konferansı Vizyonist 2015"te, Visa Kredi Kartı ve Ticari Kart Alışveriş Hacminde Lider Banka ödülü aldı. Söz konusu ödülü üst üste 5. kez kazanan Yapı Kredi, bu alandaki başarısını bir kez daha kanıtladı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Bireysel Bankacılık ve Kartlı Ödeme Sistemleri Grup Direktörü Serkan Ülgen, Türkiye'nin en güçlü kart platformuna sahip Yapı Kredi'nin, bireysel ve ticari kredi kartlarında sektör lideri konumunda olduğunu dile getirdi. Ülgen, şunları kaydetti:

"Ülkemizin ilk kredi kartı Worldcard, daima öncü bir rol üstlenerek kredi kartları alanında standartları belirleyen marka oldu. Bugün milyonlarca kart sahibi, yüzlerce değerli perakende markası, binlerce üye iş yeri ve farklı bankaların da dahil olduğu Türkiye'nin en büyük alışveriş ve pazarlama platformunu temsil ediyoruz.

Tam 5 yıldır Visa Europe tarafından bu ödüle layık görülüyoruz. Önümüzdeki yıllarda da başarılarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz. Müşterilerimizden gördüğümüz ilginin, uluslararası kurumlar tarafından da takdir edilmesi bizi ayrıca gururlandırıyor."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku