İSTANBUL (AA) - Yapı Kredi Bankacılık Akademisi (YKBA) bu yıl Akademi Zirvesi'ni 6. kez düzenleyecek. 19 Kasım'da gerçekleştirilecek zirvenin bu yılki konuğu, Thinkers 50 tarafından dünyanın en önemli 10 yönetim düşünüründen biri olarak gösterilen Prof. Rita McGrath olacak.

Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre, McGrath, Akademi Zirvesi'nde "Belirsizlik ortamında yönetim stratejileri" başlıklı bir konferans verecek.

Özellikle belirsiz ortamlara yönelik iş stratejileri konusunda uzman olan, dünyanın saygın kurum ve kuruluşları tarafından da dikkatle takip edilen fikir lideri McGrath, konferansta dijital devrime ve inovasyonu odağına alan yeni stratejik modellere duyulan ihtiyaca değinecek.

McGrath ayrıca, geleceği kestirmenin çok zor olduğu günümüzde, rekabet avantajı yaratırken iş dünyasının karşılaştığı zorlukları ve bunlara karşı çözümleri dinleyicilerle paylaşacak.

Zirve kapsamında dünyanın saygın ekonomistlerini ve düşünürlerini Türkiye'deki iş çevreleriyle buluşturan Yapı Kredi Bankacılık Akademisi, geçen yıllarda da dünyanın önde gelen düşünce liderlerinden Prof. Dr. Gary Hamel'ı, stratejist Prof. Dr. Richard Rumelt'i, Nobel Ekonomi Ödüllü ekonomist Prof. Dr. Peter Diamond'ı, istatistik gurusu Hans Rosling'i ve Dünya Ekonomik Forumu ile Davos Toplantıları'nın eski yöneticisi Prof. Stephane Garelli'yi ağırlamıştı.

Anahtar Kelimeler
Yapı KrediFinans
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku