İSTANBUL (AA) - Vodafone'un faturasız aboneleri için sunduğu "Yükle Harca Kazan" kampanyası, daha da zenginleştirilmiş fırsatlarla sunuluyor. 

Vodafone Türkiye açıklamasına göre, dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, faturasız abonelerine yıl boyunca kazandıran tekliflerini devam ettiriyor.

Hem yükledikçe hem de harcadıkça kazandıran geleneksel "Yükle Harca Kazan" Kampanyası, daha da zenginleştirilmiş fırsatlarla faturasız aboneler ile buluşuyor. 16 Aralık'a kadar yükleme yapan ve yükledikleri TL'leri harcayan Vodafone Faturasızlar, 1 GB mobil İnternet veya Vodafone'lularla 1000 dakika hediye kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm faturasız aboneler, KAZAN yazıp 4455'e ücretsiz SMS göndererek kampanyaya katılabiliyor ve kendilerine özel teklifleri öğrenebiliyor. 1 GB İnternet veya 1000 dakika konuşma hediyelerine ek, bu yıl akşam 6'dan sabah 6'ya kadar geçerli 1 GB İnternet paketi ve sabah 6'dan akşam 6'ya kadar geçerli sınırsız Vodafone içi dakika paketi de kampanyaya katılan abonelere çok özel fiyatlarla sunuluyor.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları kaydetti:

"Vodafone olarak daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileri ile Türkiye'de herkese ilham verme hedefimiz doğrultusunda, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösteriyoruz. Vodafone Faturasız abonelere sürekli kazandırma vizyonuyla geleneksel Yükle Harca Kazan kampanyamızı daha da zengin bir içerikle hayata geçiriyoruz. Vodafone faturasızlar yükledikçe ve harcadıkça 1 GB mobil İnternet veya Vodafone'lularla 1000 dakika kazanma şansı yakalayacak."

Anahtar Kelimeler
VodafoneBilişim
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku