İSTANBUL (AA) - İnternetli esnaf tarifelerine geçen Vodafone'lular, 3 aya varan telefonsuz ADSL deneme paketi fırsatından faydalanabilecek.

Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre Türkiye'nin Dijital Dönüşümü'ne liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren şirket, mobil teknolojiler ile abonelerinin hayatını kolaylaştıracak fırsat ve avantajlar sunmaya devam ediyor.

İşletmelere maliyet avantajı ve verimlilik artışı sağlayan çözümler geliştiren "Vodafone İş Ortağım" çatısı altında esnafa maliyet avantajı sağlayan kampanyalardan bir yenisi ile Vodafone'lu esnafa her an her yerde internete ulaşma imkanı tanınıyor.

Buna göre kampanya kapsamında internetli esnaf tarifelerine geçen Vodafone'lu esnaf, 3 aya varan telefonsuz ADSL deneme paketine sahip olabilecek.

İnternetli esnaf tarifelerindeki aboneler 3 aya varan telefonsuz ADSL deneme paketleri ile sabit telefona ihtiyaç duymadan dükkanlarında internet kullanabiliyor. 12 ay kalma sözü veren internetli esnaf tarifelerindeki abonelere özel üç farklı seçenekte telefonsuz ADSL deneme paketleri sunuluyor.

İnternetli Esnaf Large tarifesini seçen aboneler ayda 59 liraya 3GB mobil internet, 3 bin dakika, 3 bin SMS'in yanında 3 ay boyunca limitsiz ADSL deneme paketine sahip olurken, İnternetli Esnaf Medium tarifesini seçen aboneler ise ayda 44 liraya 2GB mobil internet, 2 bin dakika, 2 bin SMS ve 3 ay boyunca limitsiz ADSL deneme paketini kullanabilecek.

İnternetli Esnaf Small tarifesini seçenler ise ayda 29 liraya 1GB mobil internet, bin dakika, bin SMS ve 1 ay boyunca limitsiz ADSL deneme paketine sahip oluyor. 

Böylece Vodafone'lu esnaf, dükkanına telefon bağlatmaya gerek olmadan ve sabit hat için hiçbir ek ücret ödemeden, dükkanlarında süper hızlı limitsiz internet kullanma imkanına kavuşuyor.

Bu avantajdan faydalanmak için abonelerin ADSL yazıp 6666'ya SMS atarak telefonlarına gelen şifreyle birlikte 0850 210 0542'yi araması ya da en yakın Vodafone Cep Merkezi'ni ziyaret etmesi gerekiyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone Türkiye olarak dijital dönüşümün lideri olma vizyonuyla mobil iletişimin imkanlarını aboneleri için kolaylaştıran teknolojiler geliştirdiklerini bildirdi.

Vodafone İş Ortağım olarak Türkiye'de dijitalleşmeye en çok ihtiyaç duyan ve bundan en çok faydalanacak esnafı önemsediklerini aktaran Aksoy, esnafın hızla dijital dönüşümde yerini alması için Yarına Hazırım Platformu'yla onları yakından tanımayı amaçladıklarını dile getirdi.

İşlerini yarına hazırlamayı sağlayacak çözümler önerirken onlar için tasarruf fırsatları oluşturmaya da odaklandıklarına işaret eden Aksoy, şunları kaydetti:

"Müşterilerimizin her an her yerde dijital dünyaya kesintisiz ve yüksek hızla bağlanabilmeleri için sadece mobil değil, sabit iletişim ihtiyaçlarını da karşılayacak ürün ve hizmetler sunuyoruz. Vodafone SüperNet Telefonsuz ADSL ve Fiber hizmetimizle süper interneti sabit teknolojiler üzerinden de tüketicilerle buluşturarak dijital dönüşümü evlere getirdik. Şimdi Vodafone'lu esnafa özel kampanyayla esnafımızın dükkanına avantajlı fiyatlarla limitsiz ADSL sağlıyoruz. Esnafımıza 'Dijital Dönüşümle rekabette öne geçmek Vodafone İş Ortağım'la işte bu kadar kolay' diyoruz. Türkiye ekonomisini uzun yıllardır ayakta tutan esnafımıza rekabetçilik, verimlilik ve maliyet avantajı sunarak beklentilerini karşılayacak ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz."

 

 

Anahtar Kelimeler
VodafoneBilişim
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku