İSTANBUL (AA) - Vodafone abonesi esnafa, Bizim Toptan mağazalarından yapacağı 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL indirim imkanı sunulacak.

Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre şirket, mobil teknolojilerin gücüyle abonelerinin hayatını kolaylaştıracak avantajlı fırsatlarını sunmaya devam ettiriyor.

İşletmelere maliyet avantajı ve verimlilik artışı sağlayan çözümler sunan Vodafone İş Ortağım çatısı altında, organize toptan ticaret sektörünün en büyük şirketlerinden Bizim Toptan Satış Mağazaları iş birliğiyle hayata geçirilen kampanya kapsamında, alışverişlerini Bizim Toptan marketlerinden yapan Vodafone'lu esnaf, 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyor.

Buna göre 66 ildeki 154 mağazası ve 1 milyonu aşkın müşterisiyle organize toptan ticaret sektöründe mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firma olduğu belirtilen Bizim Toptan Satış Mağazaları, Vodafone Esnaf abonelerine erişim açısından geniş imkan sağlıyor.

Vodafone'lu esnaf, Bizim Toptan Satış Mağazalarında, ulusal ve uluslararası markaların gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım ve kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerindeki ürünleri uygun fiyatlarla temin edebiliyor. 30 Kasım 2015 tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için BİZİMTOPTAN yazıp 6666'ya SMS göndermek ya da "Vodafone Avantaj Cepte" uygulaması üzerinden şifre almak yeterli oluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, kampanyaya ilişkin şunları kaydetti:

"Vodafone İş Ortağım çatısı altında, Türkiye'de dijitalleşmeye en çok ihtiyaç duyan ve dijitalleşmenin sağladığı kolaylıklardan en çok faydalanacak grup olan esnafımızı önemsiyoruz. Esnafımıza işlerini yarına hazırlamayı sağlayacak çözümler önerirken, onlar için maliyet avantajı sağlayan fırsatlar yaratmak önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu doğrultuda esnafımızın günlük ihtiyaçlarını hızlı ve kolay biçimde karşılayabilmesi hedefiyle geliştirdiğimiz iş birliklerine bir yenisini daha ekledik.

Vodafone Esnaf abonelerimiz, Bizim Toptan iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz kampanyayla Türkiye'nin dört bir yanında geniş mağaza ağı ve ürün portföyüne sahip Bizim Toptan mağazalarından yapacakları 100 TL'lik alışverişe 20 TL indirim kazanacak. Esnafımızın en çok kullandığı toptan ticaret alanında sunduğumuz bu fırsatın onlara önemli kazançlar sağlayacağına inanıyoruz. Vodafone Türkiye olarak esnafımıza verimlilik ve maliyet avantajı sunan ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku