Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'a olan desteğini göstermek amacıyla en farklı mesajı atan 3 Vodafone KaraKartal üyesi, Lokomotiv Moskova maçına takım uçağıyla gidip deplasmanda maçı izleme şansı yakaladı.

İSTANBUL (AA) - Vodafone KaraKartal üyeleri, Beşiktaş'ın Moskova'da oynanan Lokomotiv Moskova maçını izleme şansı yakaladı.

Vodafone tarafından yapılan açıklamaya göre, Vodafone KaraKartal'a üye Beşiktaşlılar arasında düzenlenen kampanyayla, en farklı 3 mesajı gönderen Vodafone KaraKartal'lı, takım uçağıyla Moskova'ya giderek Beşiktaş JK'yı Lokomotiv Moskova deplasmanında destekleme fırsatına sahip oldu.

Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'a olan desteğini göstermek amacıyla en farklı mesajı atan 3 Vodafone KaraKartal üyesi, Beşiktaş'ın 22 Ekim akşamı Moskova'da oynanan Lokomotiv Moskova maçına takım uçağıyla gidip deplasmanda maçı izleme şansı yakaladı.

Kazananlar Mustafa Hayrettin Aydın, Yaren Alhun, Rasim Furkan Ergör, Moskova'da takımına destek olurken Teknik Direktör Şenol Güneş ve futbolcularla bolca hatıra fotoğrafı çektirip, formalarını yıldız oyunculara imzalatma fırsatına da sahip oldu.

 

- Vodafone KaraKartal ile hem takım hem taraftar kazanıyor

 

Vodafone KaraKartal, Beşiktaşlı abonelere, tarifeye ek aylık bir ücretle, hem takımlarına destek olma hem de çeşitli ayrıcalıklardan yararlanma imkanı sunuyor. Vodafone'un zengin tarife dünyasından kendilerine en uygun tarifeyi seçebilen Beşiktaşlı taraftarlar, Vodafone KaraKartal programı kapsamında aylık ek 1 TL, 3 TL ve 5 TL'lik destek paketlerinden birini tercih ederek takımlarına destek olurken, Beşiktaş ile ilgili ücretsiz maç bileti, imzalı forma ve top, takımla birlikte yurt dışına seyahat gibi özel deneyimler ve ayrıca ek iletişim faydaları kazanma şansına sahip oluyor. 

Bugüne kadar, Vodafone KaraKartal programı kapsamında BJK'nin kendi sahasında oynadığı 23 maçta 6 binin üzerinde bilet dağıtıldı. Ayrıca, 44 maçta 47 milyon dakikaya yakın konuşma, 21 milyonu aşkın SMS ve yine 21 milyon megabaytı aşkın mobil internet hediye edildi. Yapılan çekilişlerle Vodafone KaraKartal üyesi talihliler, takımlarının antrenmanlarını izleme ve futbolcularla bir araya gelme, deplasman maçlarına eşlik etme, imzalı forma ve futbol topu kazanma fırsatı da yakaladı.

Vodafone KaraKartal topluluk programı, uluslararası "Colloquy Dergisi" tarafından Mart 2015’te düzenlenen "Colloquy Recognizes" programı kapsamında spor kategorisinde mobil sadakat alanında ödül kazandı ve son olarak The Loyalty360 Awards tarafından Nisan 2015’te düzenlenen yarışma kapsamında uluslararası kategoride gümüş ödüle layık görüldü.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku