İSTANBUL (AA) - Vodafone'un yeni "Cebinize Uyan Kartlar"ı, faturasız abonelerin beklenmedik anda ortaya çıkan dakika, internet ve SMS ihtiyaçlarını bozuk paralarla bile karşılayabilmesini mümkün kılıyor.

Vodafone'dan yapılan açıklamaya göre, dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen şirket, faturasız abonelerine yönelik kart portföyünü geliştirmeye devam ediyor. Vodafone Cep Merkezleri'nde ve telekom bayilerinde satışa sunulan yeni Cebinize Uyan Kartlar, "Günübirlik", "Sosyal", "Yolculuk" ve "Haftalık" olmak üzere 4 farklı paketten oluşuyor.

Günübirlik Kart 1 TL'ye günlük her yöne 15 dakika, 100 SMS veya 100 MB internet, Sosyal Kart 2 TL'ye günlük 100 MB internet ve 200 MB Facebook ve Twitter, Yolculuk Kartı 3 TL'ye 4 saatlik 1 GB internet, Haftalık Kart ise 5 TL'ye 7 günlük her yöne 100 dakika, 500 SMS veya 500 MB internet içeriyor.

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar, alındıktan sonra istenildiği zaman kullanılabiliyor ve Vodafone Faturasız kullanan herkesle paylaşılabiliyor. Vodafone'un yeni kartlarını kullanabilmek için satın alınan kartın arka yüzündeki talimatları izleyerek belirtilen numaraya ücretsiz SMS göndermek yeterli oluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları kaydetti:

"Vodafone olarak, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösteriyoruz. Vodafone Faturasız abonelerimize her daim kazandırma hedefiyle hayata geçirdiğimiz ürün ve kampanyaları sürekli yeniliyoruz.

Vodafone Faturasız kullananların günlük iletişim ihtiyaçlarını kolayca karşılamak üzere geliştirdiğimiz ve Türkiye'de bir ilk olarak geçen aralık ayında müşterilerimize sunduğumuz 1 TL'lik Günübirlik Paket çok büyük ilgi ile karşılandı. Bu büyük ilgi sonrasında kart portföyümüzü Cebinize Uyan Kartlar ile geliştirerek faturasız müşterilerimize, değişen ihtiyaçlarına hesaplı çözümler sunuyoruz. Müşterilerimiz, en çok 5 TL karşılığında Cebinize Uyan Kartlar'ı kullanarak acil iletişim ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecek. Vodafone olarak, yenilikçi iletişim çözümlerimizle abonelerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku