Kampanyaya katılan Vodafone Faturasız abonelerden Yunus Köş büyük ikramiye BMW 118i marka otomobilin sahibi olurken, 100 talihli Vodafone Smart Tab 6 akıllı telefon, 100 talihli de Vodafone Smart Tab 6 tablet kazandı

İSTANBUL (AA) - Vodafone'un faturasız aboneleri arasında gerçekleştirdiği geleneksel çekiliş kampanyası sonucunda, Yunus Köş BMW 118i marka otomobilin sahibi oldu.

Vodafone tarafından yapılan açıklamaya göre, şirketin 4 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasında düzenlediği ve faturasız abonelere yaptıkları her yükleme karşılığında en az bir çekiliş hakkı kazandıran kampanyası sonuçlandı.

Buna göre, 10 TL ve üzeri her yükleme için birden fazla çekiliş hakkı kazanan Vodafone Faturasız aboneler arasında Milli Piyango İdaresi tarafından 21 Eylül 2015 tarihinde yapılan çekilişle, 1 talihli BMW 118i otomobil, 100 talihli Vodafone Smart Tab 6 akıllı telefon, 100 talihli de Vodafone Smart Tab tablet kazandı. 

Büyük ikramiye BMW 118i marka otomobili kazanan Yunus Köş, Vodafone Plaza'da düzenlenen törenle aracını teslim aldı.

Araç teslim töreninde konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, Vodafone Türkiye olarak, abonelerin iletişim ihtiyaçlarını avantajlı tarifelerle karşılarken onlara her daim kazandıran kampanyalar düzenlediklerini belirtti ve "Bu avantajlı kampanyalarımıza bir yenisini daha ekleyerek Vodafone Faturasız abonelerimize yaptıkları her yüklemede yüzlerce hediye kazandıran bir çekiliş kampanyası düzenledik ve bir abonemizi daha otomobil sahibi yaptık" dedi.

Çekiliş sonucunda 1 kişiye BMW 118i otomobil, 100 kişiye Vodafone Smart Tab 6 akıllı telefon, 100 kişiye de Vodafone Smart Tab 6 tablet hediye ettiklerini aktaran Buruk, "Büyük ikramiyenin sahibi abonemiz Yunus Köş'ü kutluyor, hediyemizi güzel günlerde kullanmasını diliyoruz. Vodafone Türkiye olarak, yenilikçi ve avantajlı tarifelerimizle birlikte hayatı kolaylaştıran fırsatlar da sunarak abonelerimize sürekli kazandırmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku