İSTANBUL (AA) - Vodafone, 20-29 Kasım tarihlerinde "Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri" abonesi öğretmenlere, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS kazanma veya önemli markalarda yüzde 50’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

Vodafone açıklamasına göre, Vodafone kamu çalışanlarına özel avantajlarla geliştirdiği "Akıl Küpü Kamu Tarifeleri" altında 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere yönelik yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında, Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri abonesi öğretmenler, 1 hafta geçerli her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS kazanıyor veya önemli markalarda yüzde 50’ye varan indirim fırsatına sahip oluyor.

 20-29 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyadan yararlanabilmek için öğretmenlerin "24KASIM" yazıp 1006’ya ücretsiz SMS göndermeleri yeterli oluyor. Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifeleri abonesi öğretmenler ayrıca Vodafone Smart 6 cihazlarına özel ek 120 TL'lik indirimden de faydalanabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, Vodafone olarak daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileri ile Türkiye'de herkese ilham vermeyi hedeflediklerini belirtti.

Bu doğrultuda, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdikleri tüm faaliyetlerde abonelerin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösterdiklerini ifade eden Buruk, şunları kaydetti:

"Kısa süre önce Akıl Küpü Kamu Tarifelerini ekleyerek zenginleştirdiğimiz faturalı portföyümüzde kamu çalışanlarına özel avantajlı tarifeler ve sürpriz fırsatlar sunuyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde de öğretmenlerimizi unutmadık ve Vodafone Akıl Küpü Kamu Tarifelerine abone öğretmenlerimize özel bir kampanya hazırladık. Bu vesileyle değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutluyor, tüm kamu çalışanlarını Akıl Küpü Kamu Tarifelerimiz ile Vodafone'un sunduğu avantajlardan yararlanmaya davet ediyoruz"

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku