İSTANBUL (AA) - Öğretmenler, 24-30 Kasım tarihleri arasında Vialand Tema Park'a ücretsiz girecek.

Vialand'ın açıklamasına göre, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Vialand arasında imzalanan protokolle Vialand'da öğretmenlere yönelik ayrıcalıklar hayata geçiriliyor.

24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel imzalanan protokol kapsamında öğretmenler 24-30 Kasım tarihleri arasında Vialand Tema Park'a ücretsiz giriş yapabilecek, ailelerine ya da yakınlarına da yüzde 50 indirim uygulanacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vialand Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış Direktörü Özlem Ersoylu Mutluer şunları kaydetti:

"Vialand olarak İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak çalışma yapmayı çok önemsiyoruz. Çok faydalı olduğuna inandığımız bu iş birlikleri neticesinde bugüne kadar binlerce çocuğu Vialand Tema Park'ta ücretsiz ağırladık. Geçtiğimiz yıl ilk kez 6 bin öğretmeni ücretsiz misafir ettik. Bu yıl, her anlamda önceki yıllardan daha fazla öğretmen ve öğrenciyi ücretsiz misafir ederek Vialand'la tanışmalarını ve Avrupa standartlarında sınırsız eğlence deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz."

Öğretmenler, Vialand Tema Park'ın hediyesinden faydalanmak için öğretmen kimliği, eğitimci belgesi veya okulundan, bağlı olduğu eğitim kurumundan aldığı belgeyi göstererek Vialand Tema Park'a ücretsiz giriş yapabilecek. Öğretmenlerin yanlarında getirdikleri tüm yakınları da yüzde 50 indirimden faydalanabilecek.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku