İSTANBUL (AA) - Vialand AVM, Mağazacılar Günü dolayısıyla bünyesindeki tüm mağazacılara Vialand Tema Park'a ücretsiz giriş bileti hediye ediyor.

Şirket açıklamasına göre, perakende sektörüne Tema Park, AVM ve Otel konsepti ile bütünleşik perakende konseptini kazandıran Vialand AVM, 12 Aralık Mağazacılar Günü'nü AVM içerisinde yer alan tüm mağazacılarla birlikte kutlayacak. Vialand AVM'de mağazası bulunan tüm mağazacılara ve mağaza çalışanlarına 11-31 Aralık tarihleri arasında kullanabilecekleri Vialand Tema Park'a ücretsiz giriş bileti hediye edecek.

Ayrıca, mağazacıların yanlarında getirecekleri en fazla 4 kişi olmak üzere misafir başı 39 TL özel fiyat uygulanacak. Vialand AVM mağazacılarına özel bilet hediyesi aralık ayı sonuna kadar Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kullanılabilecek.

Vialand'in Tema Park'a ücretsiz giriş hediyesinden faydalanmak isteyen mağazacılar, Tema Park girişinde Vialand AVM giriş kartı, yaka kartı ya da antetli bir kağıtta kimlik kartlarının ibrazı ile giriş yapabilecek.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku