İSTANBUL (AA) - Turkcell ve yazılım firması FIT Solutions'ın yaptığı iş birliği kapsamında Turkcell'li şirketler özel entegratör hizmeti ayrıcalığına sahip olacak.

Turkcell'in açıklamasına göre, Turkcell, kurumsal müşterilerinin e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv gibi e-Dönüşüm çözümlerine kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlayacak. 

Şirketleri kağıt maliyetinden kurtaran ve avantajlı e-Dönüşüm çözümleri sunan FIT Solutions, 2 yıl taahhüt veren tüm Turkcell'li şirketlere, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve 10 yıl saklama hizmetlerini ilk 3 ay ücretsiz sunuyor.

Devletin, 2014 veya müteakip hesap dönemleri brüt satış hasılatı 10 milyon lira ve üzeri olan vergi mükelleflerini e-Fatura ve e-Defter zorunluluk kapsamına dahil ettiği hatırlatılan açıklamada, ilgili tebliğin 20 Haziran 2015'te Resmi Gazete'de yayınlandığı kaydedildi. 

Böylece mevcut mükelleflere ek olarak 30 bin firmanın daha mükellef statüsü kazandığı aktarılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

"Turkcell kanun kapsamında ortaya çıkan ihtiyacı görerek, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak ve e-Dönüşüm taleplerine cevap vermek amacıyla uygun fiyatlı paketler sunuyor.  

Turkcell ve FIT Solutions, e-Fatura ve e-Defter yükümlülüğünü taşıyan tüm Turkcell müşterilerine özel Gümüş, Altın ve Platin paketler hazırladı. Fiyatı aylık 99 TL'den başlayan e-Dönüşüm hizmeti kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell'li şirketlerin ISTEKAZAN yazıp 2222'ye SMS göndermeleri yeterli oluyor. Dileyen müşteriler başvurularını 08502228300 FIT Solutions müşteri hizmetlerini arayarak ya da https://fitsolutions.com.tr/turkcell  sayfasından taleplerini iletebilir."

Anahtar Kelimeler
TurkcellFIT Solutions
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku