İSTANBUL (AA) - Turkcell Platinum, ilk kez aylık 10 GB'lık internet paketini devreye alırken, üyelerine sahip oldukları bu ayrıcalıkları sevdiği bir kişiyle daha paylaşma imkanı da sağladı.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, Turkcell Platinum, üyelerini iki önemli yenilikle tanıştırıyor. İlk olarak bireysel müşteriler için aylık 10 GB'lık internet paketlerini hizmete sunan Turkcell Platinum, aynı zamanda ayrıcalıkları paylaşma imkanını tanıdı. Ayrıcalığın paylaşıldığı kişinin Turkcell'li olması yeterliyken, faturalı-faturasız, bireysel-kurumsal hat sahibi olması ya da tarifesi ise fark etmiyor.

Seçilen ayrıcalığı paylaşmak, Platinum uygulaması üzerinden tek dokunuşla mümkün. Bu sayede Platinum müşterileri ulaşımdan eğlenceye ve indirim fırsatlarına kadar pek çok ayrıcalığı, sevdiklerine hediye edebiliyor.

Turkcell Platinum, yoğun iletişim halinde olan müşterilerine yepyeni ve avantajlı bireysel tarifeler de sunuyor. Ayda 75 TL'den başlayan ve Platinum Plus adını taşıyan tarifeler 6, 8 ya da 10 GB internet, 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS/MMS içeriyor.

10 GB'lık turbo hızında internet teklifi şu ana kadar sunulan bireysel paketler içerisinde en yüksek kotaya sahip olması açısından bir ilk olma özelliği taşıyor.

Hediye sinema biletlerinden indirimli kahvaltılara, yeni nesil kahvecilerde hediye kahvelerden Jatomi spor salonlarına ücretsiz girişlere kadar birçok yeni ayrıcalık Platinum Hafta Sonu ile Platinum müşterilerine sunulacak.

Platinum müşterilere özel yeni tablet kampanyasıyla Platinum Plus 10 GB paketindeki müşteriler çok yakında ZTE marka tabletlere ayda sadece 1 TL ek ücretle sahip olabilecek. 

Platinum müşterileri alışveriş yaparken de ayrıcalıklı olacak. Zorlu Center’da yıl sonuna kadar her ay 250 TL'ye kadar olan bir alışverişlerinde yüzde 25 indirim ayrıcalığından yararlanabilecek. Bunun için Zorlu World uygulamasına üye olmak yeterli olacak.

 

Anahtar Kelimeler
BilişimTurkcell
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku