İSTANBUL (AA) - Turkcell, tüketicilerin en sevdiği markaların belirlendiği Lovemarks araştırmasında "En Beğenilen GSM Operatörü" seçildi.

Turkcell açıklamasına göre, MediCat ve Ipsos tarafından 8. kez belirlenen Lovemarks 2015'te Türkiye'nin en sevilen markalarının ödülleri, Brandweek İstanbul kapsamında düzenlenen törenle verildi. Turkcell, tüketiciyle birebir yapılan görüşmeler sonucu belirlenen araştırmada GSM operatörü kategorisinde en sevilen marka seçildi.

Lovemarks araştırması tüm Türkiye'yi temsil edecek şekilde 12 ilden 15-55 yaş arası 2 bin kişiyle bilgisayar destekli telefon görüşmeleri yaparak gerçekleştiriliyor. Araştırma doğrultusunda farklı sektörlerde tüketicilerin en beğendiği markalar gün yüzüne çıkıyor. Bu yıl 21 kategorinin olduğu araştırmada en sevilen GSM markası olarak ödül alan Turkcell, GSM kategorisinde ölçümleme yapılan 7 yıl boyunca zirveyi kimseye kaptırmamış oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Marka ve İletişim Pazarlama Direktörü Bahar Uçanlar, Turkcell'in kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetinin kendileri için her zaman ilk sırada yer aldığını dile getirdi. Uçanlar, şunları kaydetti:

"Böyle büyük bir pazar araştırmasının sonucunda müşterilerimizin bizi sevdiğini, güvenilir ve samimi bulduğunu bilmek mutluluk veriyor. Müşterilerimizin beğenisini daha da yükseğe taşımak üzere onlara sunduğumuz her türlü hizmeti en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz. Umuyoruz ki önümüzdeki senelerde iletişim hizmetleri kategorisi eklenir ve bu alanda ödülü alan biz oluruz. Bu çok değerli ödülü bize layık gördükleri için Turkcell adına herkese çok teşekkür ediyorum."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku