İSTANBUL (AA) - Türk Telekom Grubu, bilişim teknolojileri etkinliği "SAP Forum İstanbul" kapsamında 3 ödüle layık görüldü. 

Türk Telekom Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre Grup, SAP Forum İstanbul'da, her yıl sadece tek bir kuruma verilen "Yılın SAP Dönüşüm Projesi Ödülü"nün sahibi oldu. Bu ödülün yanı sıra "SAP Kalite" ve "Yılın Satınalma Dönüşüm Projesi" kategorilerinde de ödül, Türk Telekom Grubu'na verildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Grubu Finans Genel Müdür Yardımcısı Murat Kırkgöz, Türkiye'nin önemli kurumlarına verilen bu prestijli ödüle layık görülmenin Türk Telekom Grubu adına bir övünç kaynağı olduğunu belirtti.

Kırkgöz, Türkiye'nin en büyük entegre telekomünikasyon şirketi Türk Telekom Grubu olarak, iş süreçlerini inovasyondan aldıkları güçle şekillendirme önceliğiyle hareket ettiklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Bu kapsamda tam anlamıyla entegre teknoloji ve destek fonksiyonlarına sahip, müşteri odaklı bir hibrit organizasyon olma yolunda gerçekleştirdiğimiz entegrasyon sürecimizde SAP'nin bilgi birikimi ve deneyimiyle geliştirilen 'Share Services' ve Türkiye'de ilk kez Türk Telekom Grubu olarak 'Simple Finance' sistemlerini kullandık. Başarılı bir şekilde tamamladığımız entegrasyon sürecimizin sonucunda daha hızlı, güçlü, çevik ve güvenilir bir yapıya sahip olduk.

Bölgenin en büyük bilişim teknolojileri etkinliği SAP Forum İstanbul kapsamında layık görüldüğümüz üç ödül ise bu alandaki başarılı çalışmalarımızın bir kanıtı. SAP Forum İstanbul'a emeği geçen herkese, bu değerli ödüllere bizi layık gördükleri için kurumumuz ve tüm çalışanlarımız adına çok teşekkür ediyorum."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku