İSTANBUL (AA) - Toyota'nın "Kış Servis Günleri" kampanyası, Toyota Forever Kart sahiplerine kazandırmaya devam ediyor.

Toyota açıklamasına göre, kasım ayı boyunca sürecek kampanyada Toyota plazalara gelen Toyota Forever Kart sahipleri, 2010 yılı ve öncesi modellerde yüzde 15'ten başlayan yedek parça ve yüzde 20'den başlayan işçilik indirimiyle BP'de yüzde 4'e varan akaryakıt hediyesinden yararlanacak.

Kış bakım kampanyasında, Forever Kart indirimlerine ek olarak periyodik bakım ve yağ değişimlerinde 1 litre Toyota orijinal motor yağı hediye edilecek. Ayrıca 4 Bridgestone, Lassa ve Michelin marka lastik alımında, bir sonraki bakım için 80 liralık hediye çeki de Toyota kullanıcılarının olacak.

Kış bakımı için araçlarını yetkili servise götürenler, KDV dahil 250 lira ve üzeri mekanik servis harcamalarında Akbank kredi kartlarına özel 3 ay taksit erteleme imkanından da faydalanacak.

Türkiye'nin her köşesine yayılan Toyota plazalarda yapılan bakım sonucunda kazanılan puanlar, aracın Forever Kart'ına yüklenecek. Forever Kart sahipleri, "Kış Servis Günleri Kampanyası" ile puanlarını artırma imkanı ve kazandıkları puanlarla elde ettikleri statüye göre birçok indirim olanağı bulacak.

Forever Kart'ı olmayan Toyota sahipleri ise Toyota Plazalarda kartlarını hemen çıkartarak, aynı gün içinde servis avantajlarından yararlanabilecek.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku