İSTANBUL (AA) - TeknoSA'nın 15’inci yıl kampanyaları, farklılaşarak ay sonuna kadar devam edecek.

TeknoSA'dan yapılan açıklamaya göre şirket, kuruluşunun 15’inci yılına özel kampanyalar hazırladı. "Teknoloji değişti, bazı şeyler hiç değişmedi" sloganıyla başlayan kampanya, tüketicilere çeşitli avantajlar sunacak. TeknoSA, tüm mağazalarında ve teknosa.com’da geçerli olacak "Harcadıkça Kazan" kampanyasıyla televizyondan elektrik süpürgesine, yazıcıdan tablete kadar farklı ürünlerde indirimler sağlıyor.

TeknoSA, 15’inci yıl kampanyası ile teknoloji değişirken bazı alışkanlıkların ve teknolojinin adresinin hiç değişmediğini vurguluyor. Serinin ilk filminde bir annenin çocuğunu merak etme huyunun değişmediğine ama çocuğuna ulaşma yöntemlerinin teknolojiyle nasıl geliştiğine dikkat çekiliyor. Diğer bir filmde Türkiye’de futbol maçı heyecanının hiç değişmediği ama maç seyredilen televizyonların nasıl değiştiği ön plana çıkarılıyor.  

 

- 15’inci yıla özel "Harcadıkça Kazan" kampanyası

 

Yeni yıla yeni teknolojilerle girmek ve yılbaşı alışverişlerini farklı avantajlarla yapmak isteyenler için yarından itibaren başlayacak TeknoSA 15’inci yıl kampanyaları, farklılaşarak ay sonuna kadar sürecek. 

TeknoSA’nın 11-14 Aralık tarihlerinde geçerli "Harcadıkça Kazan" kampanyasında 499 lira ve üzeri alışveriş yapanlara, özel ürünlerde yüzde 60 ile 75 civarında indirim imkanı verilecek. 499 lira ve üzeri alışverişlerde, Arzum AR661 Raja Ceramic Tabanlı ütü 19 lira, 1.000 lira ve üzeri alışverişlerde Arzum AR3002 Çaycı çay robotu ve HP 1510 yazıcı 49 lira, 1.500 lira ve üzeri alışverişlerde Fakir Darky 1600W 2in 1 Dik elektrikli süpürge 99 lira, 2000 lira ve üzeri alışverişlerde Lenovo A730 3G Tablet + JBL Kulaklık, Samsonite Kılıf ve Vestel 22VF3025 LED TV ise 249 liradan satışa sunulacak.

Anahtar Kelimeler
TeknoSA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku