İSTANBUL (AA) - Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kampanya ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için kredi faiz oranını yüzde 1,30'a düşürdü.

TEB açıklamasına göre, kampanya kapsamında, 20 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi 3-36 ay vade aralığında yüzde 1,30'a indirilirken, tahsis ücreti sıfırlanarak 3 aya kadar öteleme fırsatı sunuluyor.

TEB böylece faiz oranı ve sunduğu imkanlar ile ihtiyaç kredisinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, şunları kaydetti:

"Kampanya kapsamında tüm müşterilerimize 20 bin liraya kadar yüzde 1,30 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlıyoruz. Tahsis ücreti almıyoruz ve 3 aya kadar öteleme fırsatı sunuyoruz. Aynı zamanda tüm müşterilerimize, ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada bizim için önemli olan; müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendilerini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku