İSTANBUL (AA) - TAV İşletme Hizmetleri ve Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğine gitti. İş birliği kapsamında Anadolu Efesli basketbolcular havalimanlarında TAV Passport'un sunduğu ayrıcalıklardan yararlanacak.

TAV'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, TAV'ın havalimanlarında ayrıcalıklı seyahat deneyimi sunan markası "TAV Passport" ile Türkiye'nin dünyadaki önde gelen basketbol markalarından Anadolu Efes güçlerini birleştirdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan, "Ülkemizi Avrupa'da yıllardır başarıyla temsil ederek hepimizi gururlandıran, Türkiye basketbolunun en köklü markalarından Anadolu Efes'le iş birliğine gitmekten mutluluk duyuyoruz. Anadolu Efes ekibine ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi sunarak tüm güçlerini maça saklamaları için destek olmaktan sevinç duyacağız. Passport Kart üyelerimizi de takımla buluşturmak için farklı fırsatlar yaratabileceğiz" ifadelerini kullandı.

Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz ise "Sezon boyunca mücadele ettiğimiz tüm kulvarlarda deplasman karşılaşmaları için uçak seyahatleri yapıyoruz. TAV Passport Kart'la yaptığımız anlaşma çerçevesinde teknik kadromuz, sporcularımız ve idari kadro olarak daha keyifli ve ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi yaşayacağız. Yorucu yolculuklarımızın bu vesileyle daha kolay geçeceğine inanıyorum. Bu nedenle TAV İşletme Hizmetleri yetkililerine, yapılan anlaşma sebebiyle teşekkür ediyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

TAV Passport Kart üyeleri, havalimanlarında ücretsiz otopark ve vale, indirimli transfer, hızlı geçiş, business check-in, lounge kullanımı, üye iş yerlerinde ve duty-free mağazalarında indirim gibi ayrıcalıklardan yararlanıyor. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku