Shell Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Moulding: İster ürünlerle olsun ister satış sonrası hizmetlerle, pazarlamayla veya teknolojiyle; bu anlaşma daha ciddi bir iş birliği sayesinde her iki taraf için de değer yaratmamıza imkan tanıyor Hyundai, müşterilerine 'PurePlus Teknolojisi' ile geliştirilmiş 'Shell Helix Ultra' dahil olmak üzere tüm 'Shell Helix' ürün portföyünü tavsiye ediyor

İSTANBUL (AA) - Shell ile Hyundai Motor Company (HMC) arasında imzalanan anlaşmayla, Shell'in, Hyundai araçları için tüm dünyada satış sonrası motor yağı tedarikçisi olarak tavsiye edilmesine dair sözleşme beş yıl daha uzatıldı.

Shell tarafından yapılan açıklamaya göre, HMC, ürettiği tüm araçlar için satış sonrası hizmetlerinde motor yağı tedarikçisi olarak, yakıt ve madeni yağ tedarikçilerinden biri olan 'Shell Helix'i tavsiye ediyor.

Buna göre, Shell tarafından üretilen motor yağları, Hyundai servislerinde tavsiye edilecek ve aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 70'in üzerinde ülkede müşterilerin kullanımına sunulacak. Sözleşmeyle birlikte iki şirketin 10 yıldır devam eden iş birliği 15 yılı dolduracak.

 

- "Her iki taraf için de değer yaratmamıza imkan tanıyor"

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Shell Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Roger Moulding, sözleşmenin Shell'in teknoloji liderliğiyle Hyundai müşterileri için yüksek kaliteli motor yağları tedarik etmeye ve bu yağları müşterek olarak geliştirmeye devam edecekleri anlamına geldiğini belirterek, "İster ürünlerle olsun ister satış sonrası hizmetlerle, pazarlamayla veya teknolojiyle; bu anlaşma daha ciddi bir iş birliği sayesinde her iki taraf için de değer yaratmamıza imkan tanıyor" dedi.

Moulding, iki küresel marka olarak önemli bir görevi üstlendiklerini ve Hyundai müşterilerine tüm dünyada en iyi satış sonrası bakım ve servis deneyimini yaşatmayı arzu ettiklerini kaydederek, "Hyundai, müşterilerine 'PurePlus Teknolojisi' ile geliştirilmiş 'Shell Helix Ultra' dahil olmak üzere tüm 'Shell Helix' ürün portföyünü tavsiye ediyor" bilgisini verdi.

Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Genel Müdürü Önder Göker ise satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, "Shell ile yürüttüğümüz iş birliği sayesinde satış sonrası hizmetlerde yüksek performanslı bir ürün portföyü ile birlikte en iyi servis hizmetini sunuyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Öte yandan verilen bilgiye göre, Shell ile Hyundai, mevcut ve gelecek nesil motorlarda verimliliğin artırılması konusunda motor yağlarının öneminin farkında olarak Hyundai ürün yelpazesinin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni motor yağı formülleri geliştirip teknoloji ve inovasyon alanlarında da iş birliği yapmaya devam edecek.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku