İSTANBUL (AA) - Sahibinden.com, web ve İnternet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı girişimlerin değerlendirildiği "Altın Örümcek Web Ödülleri 2015"te "İnsan Kaynakları" (İK) kategorisinde ödül aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, sahibinden.com, insan kaynakları sitesi "http://insankaynaklari.sahibinden.com" ile İK alanında Altın Örümcek Web Ödülü’ne layık görüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen sahibinden.com İş Destek'ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Güntulu Pamuk, şunları kaydetti:

"Sene içerisinde dünyada 50 ülkede faaliyet gösteren 'Great Place to Work Enstitüsü'nün Türkiye üzerine yürüttüğü araştırma sonucunda 'Türkiye'nin En İyi İşverenleri' arasında yer aldık. Tüm çalışanların parçası olmaktan mutluluk ve gurur duydukları bir şirket olabilmek hedefiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sahibinden.com'un bir iş yeri olmanın çok ötesine geçerek bir yaşam alanına dönüşen ofisi Sahiplex, geniş ve kalifiye insan kaynağı ve başarı odaklı yönetim anlayışının, kullanıcı dostu kullanıma sahip 'http://insankaynaklari.sahibinden.com' sitesinde tam olarak yansıtılması neticesinde Altın Örümcek Web Ödülleri'nde ödüle layık görüldük. Sitemizin mevcut yapısını insan kaynakları özelinde geliştireceğimiz projelerle zenginleştirmeye devam edeceğiz."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku