NN Hayat ve Emeklilik Ürün Geliştirme ve Ürün Yönetimi Müdürü Kurt: Eğitim Güvende sigortası kapsamında vefat, kaza sonucu vefat, kaza sonucu daimi tam maluliyet ve hastalık sonucu daimi tam maluliyet teminatları sunuyoruz

İSTANBUL (AA) - NN Hayat ve Emeklilik, "Eğitim Güvende" sigortası ile çocukların eğitimi süresince ebeveynin karşılaşabileceği risklere teminat sunuyor.

 NN Hayat ve Emeklilik tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, çocukların eğitim hayatlarını "Eğitim Güvende" adlı ürünüyle garanti altına almayı hedefliyor.

Sigorta, çocukların eğitimi süresince ebeveynin karşılaşabileceği risklere teminat sağlıyor. Böylece ebeveynin vefatı veya maluliyeti sonrası çocuklar "Eğitim Güvende" ile eğitimine aralıksız ve aynı koşullarda devam edebiliyor. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen NN Hayat ve Emeklilik Ürün Geliştirme ve Ürün Yönetimi Müdürü Melek Kurt, Türkiye'de ailelerin önceliklerini bilerek, ihtiyaçlarını doğru analiz ettiklerini belirtti.

Kurt, şunları kaydetti:

"Aile odaklı ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize uzun vadeli çözümler sağlamak en büyük önceliğimiz. Sürdürdüğümüz 'Önce Sen' yaklaşımı da hayatta öncelik verdiklerimizi hatırlatmayı ve onları korumak için ne yapmamız gerektiği konusunda yol göstermeyi amaçlıyor. Önce Sen yaklaşımımızın rehberliğinde yürüttüğümüz araştırmalar gösterdi ki ebeveynlerin en büyük kaygısı, kendilerinin vefat etmesi veya malul kalması durumunun çocukların eğitiminde yaratacağı olumsuz etki. İşte bu artan ihtiyaç nedeniyle Eğitim Güvende sigortasını hayata geçirdik. Böylece anne-babaların çok hassas olduğu bu konuda kaygılarını azaltmayı ve en sevdiklerini korumalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz."

Eğitim Güvende sigortası kapsamında vefat, kaza sonucu vefat, kaza sonucu daimi tam maluliyet ve hastalık sonucu daimi tam maluliyet teminatları sunduklarına dikkati çeken Kurt, müşterilerin sigorta süresini en az 2, en fazla 20 yıl olacak şekilde kendilerinin belirleyebildiğini vurguladı.

Kurt, Eğitim Güvende sigortasıyla çocukların geleceğine yön vermek, doğru mesleği seçmelerine ve ömür boyu sevdikleri işi yapmalarına katkıda bulunmak için önemli bir fırsat sunduklarını ve Eğitim Danışmanlığı (İzotomi) ile tanışmalarını sağladıklarını aktardı.

İzotomi'nin bir kariyer belirleme sistemi olduğuna işaret eden Kurt, "İzotomi, çocukların ve gençlerin zorunluluklar ve beklentiler üzerinden değil, güçlü yönler ve temel değerler üzerinden geleceklerini planlamalarına yardımcı oluyor. Poliçenin yürürlük tarihinden itibaren, sertifikalı eğitim koçları tarafından verilecek Eğitim Danışmanlığı hizmetinin ilk seansını çocuklara hediye ediyor, diğer seanslarda ise yüzde 15 indirim avantajı sunuyoruz" bilgilerini verdi.

Açıklamaya göre, NN Hayat ve Emeklilik, sigorta sahiplerine İzotomi dışında diş hekim muayenesi, detertraj (diş taşı temizliği-alt ve üst çene), tek diş röntgen filmini (periapikal-tek diş) içeren Diş Paketi ile hizmet ağındaki özel hastanelerde yapılacak göz muayenesini içeren "Göz Paketi"ni 5 yıl içinde bir kere ücretsiz kullanma imkanı veriyor. NN Hayat ve Emeklilik, Eğitim Güvende sigortasını, bugün itibarıyla müşterilerine sunuyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku