İSTANBUL (AA) - Morhipo.com ile 1v1y.com, Boyner Grup markaları ve 1v1y.com ortaklığındaki markalar için güçlerini birleştirdi.  

Morhipo.com'dan yapılan açıklamaya göre, morhipo.com ile 1v1y.com, e-ticaret sektöründe markalar iş birliğine imza attı. Türkiye'nin önde gelen birçok markası bu aydan itibaren internet müşterilerine morhipo.com ve 1V1Y.com iş birliğiyle ulaşmaya başlayacak.

 

- 60'tan fazla markanın yer aldığı iş birliği platformu

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Morhipo.com Genel Müdürü Şule Arditti, bu iş birliği ile e-ticaret sektöründe şimdiye kadarki en büyük marka katılımının sağlandığı platformu kurduklarını belirtti. Arditti, "Avrupa büyüme şampiyonu Morhipo.com ve Türkiye'nin enlerini avantajlı fırsatlarla sunan 1v1y.com'un sezon ve fırsat ürünlerinin birlikte sunulması sayesinde e-ticaret müşterileri en çok çeşidi ve en fazla markayı, öncelikli ve avantajlı olarak morhipo.com ve 1v1y.com'da bulabilecek. İş birliğimizin müşterilerimiz için yepyeni bir soluk getireceğine inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

1v1y.com Genel Müdürü Alp Tiryaki ise "60'tan fazla markanın yer aldığı bu platformu kurmak için ciddi bir altyapı ve lojistik çalışması yapıyoruz. Şimdiden 2016 yılına ait siparişleri organize etmeye başladık. Bu markaların en yeni ürün ve en özel kreasyonlarını bu ay itibarıyla müşterilerimize özel fırsatlarla sunacak olmaktan memnuniyet duyuyoruz. İş birliğimizin, Türkiye'deki e-ticaretin gelişmesi ve ekonomik büyümeye katkı için de önemli bir adım olduğuna inanıyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Anahtar Kelimeler
PerakendeMorhipo.com
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku