İSTANBUL (AA) - Koçtaş'ın bu yıl altıncısını düzenlediği "Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması" için başvurular 30 Aralık 2015'te sona eriyor.

Şirket açıklamasına göre, Koçtaş'ın 2010 yılından bu yana devam ettirdiği "Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması"nda proje son teslim tarihi 30 Aralık olacak. Her yıl içeriği ve kapsamı geliştirilen yarışmanın bu yılki konusu, bir konut içinde yer alan teras, balkon veya bahçe için "yaşam alanı tasarımı" olarak belirlendi.

Tasarım yarışmasına, Türkiye çapındaki tüm üniversitelerden mimarlık, iç mimarlık ve endüstri ürünleri tasarımı ve diğer tasarım bölümü öğrencileri başvurabiliyor.

Öğrenciler, projelerinde yarışmanın amaçlarına uygun biçimde yeme, içme, oturma, dinlenme ve depolama gibi ihtiyaçların bütüncül olarak karşılandığı ve peyzajın düzenlenmesine katkı yapacak elemanları da içeren yaratıcı ve özgün fikirlerini ortaya koyacak. Yarışma sonrasında dereceye giren ürünler Koçtaş'ın üretim süreçlerine uygun olduğu takdirde üretilerek ürün yelpazesi içinde yer alabilecek.

Başvurular "www.koctasacikfikir.com" internet adresinden yapılabilecek. Jüri değerlendirmesi sonucunda birinci olan tasarımcı 10 bin TL para ödülü ve Koçtaş'ta 3 ay staj imkanı, ikinci olan tasarımcı 7 bin TL para ödülü, üçüncü olan tasarımcı ise 5 bin TL para ödülü kazanacak. İlk üç ödüle ek olarak her biri 2 bin 500 TL değerinde 5 adet de mansiyon ödülü verilecek.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku