İSTANBUL (AA) - Kalekim, GameChangers Türkiye Ödülleri'nde "Garantili Usta Sistemi" ile Etki Ödülü'nün sahibi oldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Türkiye'nin en yenilikçi ve fark oluşturan şirketlerinin seçildiği GameChangers (Oyunu Değiştirenler) Türkiye Ödülleri'nde "Garantili Usta Sistemi" ile finale kalan Kalekim, etki kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

"Garantili Usta Sistemi" ile tüketici ve ustalar için yeni bir dönem başlatan Kalekim'in projesi, iki aşamalı değerlendirmeden geçti. İlk etapta jürinin kararıyla finale kalan Kalekim, halk oylamasıyla da ödül almaya hak kazandı. 

Hem bireysel hem de finansal anlamda olumlu etki sunan ve bu etkiyi sürdürülebilir kılan projelerin seçildiği GameChangers Türkiye Ödülleri'nde etki kategorisinde ödül alan "Garantili Usta Sistemi", ustalarla müşterileri ortak bir platformda buluşturuyor.

 

- "Garantili Usta Sistemi" 

 

Kalekim'in düzenlediği kurslardan mezun olan ustaların Kalekim ürünlerini kullanarak yaptıkları çalışmalar, 2 yıl uygulama, 10 yıl ürün garantisi ile güvence altına alınıyor. 

4 adımda garantili hizmet sunan sisteme göre müşteriler, 0850 222 8782 numaralı çağrı merkezi ya da www.garantiliusta.com'dan ihtiyaç duyduğu konuyu aktarıyor ve uygulama yapılacak mekan hakkında bilgi veriyor.

Daha sonra müşterinin adresine en yakın, iş durumu müsait olan ve en yüksek müşteri memnuniyeti puanına sahip 3 Garantili Usta sistem tarafından otomatik olarak öneriliyor.

Önerilen 3 usta ücretsiz keşif için müşteriyi 24 saat içinde arayarak, müşterinin uygun olduğu günde ücretsiz keşfe gidip Kalekim'in "doğru ürün, doğru çözüm ve doğru uygulamasını" sunuyor.

Müşteri de tüm teklifler içinden en uygun ustayı seçerek garantili seramik uygulamasını yaptırabiliyor. Garanti sözleşmesi, usta ve müşteri tarafından imzalanarak Kalekim'e gönderildikten sonra seramik uygulamasına başlanıyor.

Anahtar Kelimeler
DiğerKalekim
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku