İSTANBUL (AA) - İş Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında, tüm bireysel ihtiyaçlar için 50 bin TL ve 36 aya kadar kredi kullandıracağını duyurdu.

İş Bankası açıklamasına göre, banka, müşterilerinin her türlü nakit ihtiyacı için uygun koşullarla kredi imkanı sunmaya devam ediyor. 2 Kasım 2015’e kadar sürecek kampanya kapsamında, tüm bireysel ihtiyaçlar için 50 bin TL ve 36 aya kadar kredi kullanılabiliyor.

İhtiyaç kredisine hızlı ve kolay başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI ve AYLIK GELİR'in aralarında boşluk bırakılarak 4402’ye SMS gönderilmesi yeterli oluyor. (Örnek: NAKİT 254xxxxx244 10000 2000) Gönderilen her bir SMS için GSM operatörlerince 1 SMS karşılığı ücret tahsil ediliyor.

İş Bankası şubelerinin yanı sıra isbank.com.tr adresinden, internet şubesinden ihtiyaç kredisine anında başvuru yapılabildiği gibi Bankamatiklerden veya 0850 724 0 724 telefon şubesinden ya da İşCep aracılığıyla başvuru imkânı da bulunuyor. Başvuru hangi kanaldan yapılırsa yapılsın cevabı hemen müşterinin cep telefonuna geliyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku