İSTANBUL (AA) - Hopi, Migros ile iş birliğine gitti. Hopi kullanıcıları, Migros Grubu mağazalarından yapacakları alışverişlerde "Paracık" kazanacak ve kullanabilecek.

Hopi'den yapılan açıklamaya göre Migros, Hopi'nin avantajlarını gıda perakendesine taşıdı. İş birliği ile Hopi kullanıcılarının Migros Grubu mağazalarından yapacakları alışverişlerde Paracık kazanmalarının ve kullanabilmelerinin önü açıldı.

Migros, Macrocenter ve Tansaş mağazalarında geçerli ilk Hopi kampanyası 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL değerinde 15 Paracık kazandırıyor. Akıllı telefonuna Hopi indiren herkesin yararlanabildiği kampanya, 22 Kasım tarihine kadar sürecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Boyner Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, şunları kaydetti:

"Türkiye'nin en dinamik perakendecisi Migros'la yaptığımız iş birliğinden son derece mutluyuz. Migros ve Hopi'nin yenilikçi vizyonu aynı. İş birliğiyle Hopi, 360 derece alışveriş deneyimi sunma yönünde çok büyük bir adım attı ve gıda perakendesine girdi. Bu, müşterilerimizin alım gücünü artırmak adına çok önemli bir gelişme. Hopi'liler hem üye markalardan yaptıkları alışverişlerden kazandıkları Paracık'ları Migros'ta kullanabilecek hem de Migros alışverişlerinden Paracık kazanarak yine Migros'ta ya da diğer üye markalarda değerlendirebilecek.

Hopi'nin üye marka sayısını 2016'da üç haneli rakamlara çıkarmayı hedefliyoruz. Akaryakıt, yeme-içme ve sinema sektöründen üye markalarımızın da eklenmesiyle Hopi, alışverişin vazgeçilmezi olacak."

 

- "Her müşteri bizim için tek müşteridir"

 

Migros Ticaret AŞ Genel Müdürü Özgür Tort ise yaptıkları iş birliği ile Hopi'nin avantajlarının Türkiye'nin 7 bölgesindeki bin 326 Migros Grubu mağazasına taşınacağını dile getirdi. Tort, şu ifadeleri kullandı:

"Her gün mağazalarımızdan içeri 1 milyon 750 bin müşterimiz giriyor. Migros olarak gıda perakendeciliğinde hayata geçirdiğimiz uygulamalarla sektöre yön verirken tüketicinin alışveriş alışkanlıklarına tam yanıt veren kampanyalarımızla da fark yaratmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin sadakatini artırmanın yolu onları tanımaktan, beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik teklifler sunmaktan geçiyor.

Her müşteri bizim için tek müşteridir. Bu bakış açısıyla her müşterimize 'Tam Bana Göre' diyecekleri, yaşam tarzlarına ve geçmiş alışveriş alışkanlıklarına uygun farklı kampanyalar tanımlıyoruz. Şimdi de Hopi ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle müşterilerimiz, Migros Grubu mağazalarından yaptıkları alışverişlerden Paracık kazanacak ve bunları mağazalarımızda harcayabilecek."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku