İSTANBUL (AA) - Boyner Grup tarafından hayata geçirilen Hopi, iPad'lerde yüzde 10, Macbook'larda ise yüzde 15 Paracık kazandırıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Hopi, öğretmen ve öğrencilere özel Apple kampanyasıyla yeni eğitim döneminde herkesi iPad ve Macbook sahibi yapıyor.

Hopi'nin Apple kampanyası kapsamında Bimeks'ten iPad ve Macbook alanlar Paracık sahibi oluyor. Öğretmen ve öğrenci kimliği gösterilerek yapılan alışverişlerde iPad alanlar değerinin yüzde 10'u, Macbook alanlar ise değerinin yüzde 15'i kadar Paracık kazanıyor.

iPad ve Macbook alışverişlerinde Paracık kazanan Hopi'li öğretmen ve öğrenciler, Bimeks'te Paracık'larını 2 kat değerli harcayabiliyor. 100 ile 299 lira arasındaki alışverişlerde 10 Paracık, 300 ile 599 lira arasındaki alışverişlerde 25 Paracık, 600 lira ve üzeri alışverişlerde ise 50 Paracık 2 kat değerli kullanılıyor.

Kampanya, 30 Eylül 2015'e kadar devam edecek. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Hopi'ye bakılması ya da www.hopi.com.tr adresinin ziyaret edilmesi yeterli. 

 
Anahtar Kelimeler
PerakendeHopi
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku