İSTANBUL (AA) - E-ticaret platformu hepsiburada.com, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında düzenlenen kampanya ile hayvanseverlere alışverişlerinde birçok avantaj sunuyor.

Platform tarafından yapılan açıklamaya göre, hepsiburada.com'da 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü'ne özel petshop kategorisinde başlatılan son kampanya ile hayvanseverlere birçok fırsat sunuluyor.

Kampanya kapsamında hepsiburada.com'un petshop kategorisinden 7 Ekim'e kadar 300 liralık alışveriş yapan müşteriler, 150 liralık hediye çeki kazanacak. Hayvanseverler kazandıkları hediye çeklerini sonraki alışverişlerinde kullanabilecek.

Kazanılan hediye çekleri, 6-8  Kasım 2015 ile 4-6 Aralık 2015 tarihlerinde, en az 200 liralık petshop alışverişlerinde 75 liralık dilimler halinde harcanabilecek.

Ayrıca, hepsiburada.com'un petshop kategorisinde birçok üründe de yüzde 50 indirim uygulanıyor. Müşteriler, mamadan yeme, oyuncaktan taşıma kafesine kadar ihtiyaç duydukları ürünleri yüzde 50 indirimle edinebilecek.

Bunların yanı sıra "3 al 2 öde kampanyası" ve "hediyeli ürünler" de müşterilere sunulan diğer avantajlar arasında yer alıyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku