İSTANBUL (AA) - E-ticaret platformu hepsiburada.com, Anadolu Efes Spor Kulübü'nün resmi e-ticaret partneri oldu.

Hepsiburada.com'dan yapılan açıklamaya göre, Anadolu Efes Spor Kulübü, hepsiburada.com ile resmi e-ticaret partneri olma konusunda anlaşma sağladı.

İki marka arasında yapılan anlaşmayla birlikte Euroleague tarafından iki defa "Avrupa'nın En İyi Pazarlama Yapan Takımı" seçilen Anadolu Efes Spor Kulübü ile 2015 yılının "En Başarılı Alışveriş Sitesi" ve 2014 yılının "En Samimi E-ticaret Sitesi" hepsiburada.com aynı platformda buluştu.

Hepsiburada.com tarafından Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oluşturulacak "Hepsiburada Tribünü" ile Anadolu Efes taraftarları, farklı bir maç deneyimi yaşayacak. Hepsiburada Tribünü'nde yer alan taraftarlar, salonda sunulan yiyecek ve içeceklerin koltuklarına gelmesi rahatlığını yaşarken aynı zamanda özel maç istatistiklerine de ulaşma fırsatı yakalayacak.

Anadolu Efes Spor Kulübü Fan Card üyeleri, hepsiburada.com üzerinden yapacakları alışverişlerde, özel indirim fırsatları da yakalayacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Hepsiburada.com Pazarlama Grup Başkanı Özgür Doğan, şunları kaydetti:

"Türkiye'nin lider e-ticaret platformu olarak, sektörümüzü büyütmek amacıyla farklı alanlardan lider markalarla iş birlikleri yapmak istiyoruz. Bu vizyonumuz doğrultusunda, Türk basketbolunda ilklerin takımı olan Anadolu Efes Spor Kulübü'yle çok değerli bir anlaşmaya imza attık. Spora ve özellikle basketbola katkı sağlayarak, sunacağımız maç deneyimiyle sporseverlerle ve gençlerle olan iletişimimizi daha ileri seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bu iş birliği fırsatını sağladıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz."

Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz ise anlaşmanın Anadolu Efes'e getireceği sinerjinin, kendilerini heyecanlandırdığını belirterek, uzun sürmesini diledikleri bu anlaşmanın hayata geçmesinden dolayı hepsiburada.com'a teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler
PerakendeHepsiburada.com
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku