İSTANBUL (AA) - Garanti Bankası'nın, üniversite öğrencilerinin mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlamak amacıyla bu yıl 23. kez düzenlediği Talent Camp, "Potansiyelini Keşfet Başarılarınla İz Bırak" sloganıyla gerçekleştirildi.

Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, Talent Camp, Türkiye'nin farklı üniversitelerinde idari bilimler ile mühendislik bölümlerinin 4. sınıfında okuyan ve idari bilimler dalında yüksek lisans eğitimi yapan toplam 40 öğrenciyi buluşturdu.

Bu yıl "Potansiyelini Keşfet Başarılarınla İz Bırak" sloganıyla gerçekleştirilen Garanti Talent Camp, iş yaşamında ve sosyal hayatta üniversitelilere fayda sağlayacak pratik bilgileri, eğitimlere ve vaka çalışmalarına taşıdı.

Garanti Talent Camp, öğrencilerin kariyer kararı verirken yetkinlik ve kişisel potansiyelinin farkına varmasını, sektör ayrımı olmadan yaratıcılığını keşfetmesini sağlamak amacıyla tasarlandı. Takımlar halinde 2 vaka çalışmasını inceleyen öğrenciler, Müşteri İlişkileri Pazarlama Yönetimi ve Kurumsal ve Pazarlama İletişimi ekiplerine sunum yaptı. Etkinliğe katılan öğrenciler bankacılık hakkında kapsamlı bilgi sahibi olurken, aynı zamanda Garanti Bankası'nın çalışma kültürünü de yakından gözlemleme fırsatı buldu.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Osman Tüzün, konuya ilişkin değerlendirmesinde, 8 yıldır devam eden Talent Camp'ın üniversite öğrencilerine Garanti Bankası'nı yakından tanıma fırsatı veren 3 günlük bir deneyim sunduğunu anlattı.

Üniversite öğrencilerinin Talent Camp'ten maksimum fayda sağlaması için organizasyonun içeriğini öğrencilerin beklentisi doğrultusunda her yıl geliştirdiklerini ve şekillendirdiklerini belirten Tüzün, "Özellikle bu yıl Garanti'yi yakından tanımak isteyen öğrencileri bir araya getirdik. Onların bankacılık hakkında ilk elden bilgi almasını sağladık. Katılımcıların kariyer planlarını netleştirmesine ve sektöre adapte olmalarına katkı sağladığına inandığımız Talent Camp'i uzun yıllar geliştirerek sürdürmeyi hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

Garanti Bankası'nın 18-20 Mart tarihlerinde gerçekleştireceği 2016 takvimindeki Talent Camp'a başvurular devam ediyor. Talent Camp ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için "www.garanti.com.tr/garantilikariyer" adresi ziyaret edilebilecek.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku