Borsa İstanbul Özel Pazar ev sahipliğinde yatırımcılara GBA'dan Melek Yatırımcılık Eğitimi devam ediyor

İSTANBUL (AA) - İstanbul'un lisanslı ilk melek yatırımcılık ağı Galata İş Melekleri (GBA), 2014'te başlattığı melek yatırımcılık eğitimlerine devam ediyor.

Borsa İstanbul Özel Pazar'a üye olmak isteyen tüm melek yatırımcı adaylarına açık olan eğitim, 26 Kasım Perşembe günü 08.30-18.00 saatleri arasında Borsa İstanbul'da düzenlenecek.

Borsa İstanbul Özel Pazar ev sahipliğinde gerçekleştirilen GBA Melek Yatırımcılık Eğitimi, melek yatırımcılığı A'dan Z'ye anlatırken, GBA'nın tecrübeli melek yatırımcı üyelerinin katılacağı panel, soru-cevap oturumu ve girişimci sunumlarıyla içeriği ve pratiği güçlendirecek.

"Melek yatırımcı kimdir?" sorusuyla başlayan eğitim, Borsa İstanbul Özel Pazar'dan girişimlerde finansal değerlendirmeye, melek yatırımcılıkta vergi avantajından hukuki ve yasal süreçlere kadar Türkiye'de melek yatırımcılık uygulamalarını geniş bir yelpazede ele alıyor.

Katılım ücretinin kişi başı 100 TL olduğu melek yatırımcılık eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak ve eğitim hakkında daha fazla bilgi almak için www.bistozelpazar.com adresini ziyaret ederek haberler ve duyular kısmından etkinlik programını ve detaylarını bulabilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku