İSTANBUL (AA) - Ford, Ford Transit'in hattan inişinin 50. yılı dolayısıyla müşterilerine hafif, orta ve ağır ticari araçlarda kampanyalar sunuyor.

Ford'un açıklamasına göre, Yeni Ford Ticari Ailesi'nde, ekim ayına özel, 25 bin TL'lik kredi desteği, 25 ay taksit ve 0 faizle sunuluyor. Ford Ranger’da ise 20 bin TL'lik kredi desteği, 20 ay taksit ve 0 faiz fırsatı bulunuyor.

Kampanya dahilinde Transit Courier 38 bin 965 TL'den, Tourneo Courier 48 bin 920 TL'den, Transit Connect 51 bin 785 TL'den, Tourneo Connect 64 bin 65 TL'den, Transit Custom 57 bin 165 TL'den, Tourneo Custom 81 bin TL'den, Yeni Transit 57 bin 315 TL'den ve Ranger ise 77 bin 790 TL'den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim peşin satış fiyatları ile Ford bayilerinde müşterilerine sunuluyor.

Ford Transit'in minibüs modellerinde sunulan 239 TL'den başlayan fiyatlarla motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi ve işçiliği kapsayan servis kampanyası ve Transit pick-up modellerindeki KOBİ ve çiftçi kampanyaları da ekim ayında devam ediyor.

Ford Otosan, ağır ticari araç markası Ford Trucks ile de ekim ayında yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Tüm çekici, inşaat ve 8x2 yol kamyon modellerinde, "Hemen Kazanmaya Başlayın, 2016'da ödeyin" kampanyasıyla ağır ticari araç sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sağlıyor. Kampanya dahilinde Ford müşterilerine ayrıca yüzde 0,99 faiz ve 36 ay taksitle, 3 ay taksit ertelemeli (Ekim'de al, Ocak'ta öde) 120 bin TL kredi kullanım fırsatı sunuluyor.

Anahtar Kelimeler
Ford OtosanOtomotivFord
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku