İSTANBUL (AA) - Fiat'ın ikonik tasarımlı modeli 500, İstanbul Kahve Festivali'ne özel kahve çekirdekleriyle kaplanmış şekilde görücüye çıktı.

Fiat'tan yapılan açıklamaya göre, 100'den fazla ülkede 1,6 milyon kişinin tercihi Fiat 500, sıra dışı bir etkinlikle boy gösterdi. Bu yıl ikincisi düzenlenen ve Avrupa'nın en kapsamlı kahve festivali olan İstanbul Kahve Festivali'nde sergilenen Fiat 500, tamamı kahve çekirdekleriyle kaplanmış şekilde ziyaretçilerle buluştu.

Fiat 500 ile kahveyi birleştiren sıra dışı çalışma kapsamında aracın kaplanması için 20 kilodan fazla kahve çekirdeği kullanılırken, tüm kahve çekirdekleri, sergilenen Fiat 500'ün üzerine tek tek yapıştırıldı. Fiat 500'ün "Yüzde 100 Sen, Yüzde 500 Tarz" kampanyasının son halkası, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Kahve çekirdekleriyle kaplı Fiat 500, Haydarpaşa Garı'nda 25 Ekim'e kadar sürecek İstanbul Kahve Festivali kapsamında ziyaretçileri karşılayacak. Kahve kaplı otomobil, Fiat markasının farklı etkinliklerinde de sergilenecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fiat Pazarlama Müdürü Özgür Süslü, şunları kaydetti:

"Fiat 500 ailesi, dinamik ve eğlenceli tarzıyla günlük yaşamın ikonlarından biri oldu. Biz de kahveye ve otomobiline aynı tutkuyla bağlı olanlar için dikkat çeken bir çalışma yapmak istedik. Birkaç yıl önce Fiat 500L modelimiz için bazı ülkelerde espresso makinesi standart donanımın parçası olmuştu. Markamızın kahve tutkusunu bu kez gerçek kahve kullanarak yansıtmak istedik, yeni Fiat 500'ü kahve tadında sunduk."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku