İSTANBUL (AA) - "Fiat 500 Tarz Günleri" çerçevesinde sevenlerinin karşısına çıkan tüm 500 Ailesi, Kanyon Alışveriş Merkezi'nde sergileniyor.

Fiat'tan yapılan açıklamaya göre, Fiat'ın 500 model ailesi, "Aile Ağacı" konseptiyle otomobil severlerin karşısına çıktı. İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi önündeki enstalasyonda yenilenen Fiat 500 ve 500C'nin yanı sıra Fiat 500L ve 500X modellerinin de yer aldığı "Fiat 500 Aile Ağacı" kent yaşamına da farklı bir renk katıyor.

Fiat 500'ün "Yüzde 100 Sen, Yüzde 500 Tarz" kampanyasının en yeni uygulaması olan sergi, alışveriş merkezi ziyaretçilerinin yanı sıra çevre bölge ve trafiktekilerin de ilgi odağı oldu.

Fiat 500 Aile Ağacı uygulaması ilerleyen günlerde İstanbul Anadolu Yakası ve Türkiye'nin farklı kentlerinde de yer alacak. Fiat 500'ün renkli dünyası ve benzersiz tarzını yansıtan tüm etkinlikler, sosyal medyada #500TarzGünleri etiketiyle tüm Fiat 500 sevenlerle etkileşime açık şekilde paylaşılıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fiat Pazarlama Müdürü Özgür Süslü, farklı bir etkinlikle Fiat 500 model ailesinin tarzını yansıtmak istediklerini ifade etti.

Otomobil severlerin nezdinde özel bir yere sahip olan ikonik Fiat 500'ün yanı sıra tüm 500 model ailesinin hem dinamik hem eğlenceli tarzlarıyla günlük yaşama renk katmaya devam ettiğini belirten Süslü, "Biz tüm aileyi sevenleriyle buluşturan ve dikkat çeken bir çalışma yapmak istedik. Yenilenen Fiat 500 ve 500 model ailesinin yer aldığı Fiat 500 Aile Ağacı, kasım ayının ilk haftası boyunca burada sergilenecek" dedi.

Anahtar Kelimeler
OtomotivFiat 500
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku