İSTANBUL (AA) - DenizBank, ilk defa kredi kullanacak müşterilerine özel "Hoş geldin" kredi kampanyası başlattı.

DenizBank'tan yapılan açıklamaya göre, banka, "Hoş geldin" kampanyası kapsamında ilk kez kredi kullanacak müşterilerine 5 bin TL ile 125 bin TL aralığında 3-36 ay arası vade imkanı sağlayan yüzde 1,29 faiz oranıyla kredi kullanma imkanı sunuyor.

Söz konusu kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler, SMS göndererek cep telefonlarından, DenizBank şubelerinden, Açıkdeniz İnternet Bankacılığı'ndan, Açıkdeniz ATM'lerinden ve Kobideniz Facebook hesabı üzerinden başvuru yapabiliyor.

Kampanya kapsamında ayrıca, her bankacılık işlemi için ayrı ayrı ücret ödemek istemeyen esnafa günlük bankacılık işlemlerini içeren ve bankacılık işlem türü ile sıklığına göre farklılaşan Midi KOBİ işlem tarifesinden faydalanma avantajı da sağlanıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, şunları kaydetti:

"'Yeni kampanyamızla birlikte DenizBank'tan ilk defa kredi kullanacak KOBİ'lerimize uygun faiz oranlı, 125 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi sunuyoruz. Üstelik dünyanın en yenilikçi bankası unvanına sahip bir kurum olarak bu avantajlı krediye şubelerimiz ve SMS kanallarının yanı sıra dijital platformlarımız üzerinden de hızlıca başvuru imkanı sağlıyoruz.

Midi KOBİ işlem tarifesinden yararlanma fırsatını KOBİ'lerimizle buluşturduğumuz bu yeni kredimiz ile daha çok esnafımızı 'Deniz’in ayrıcalıklı dünyası ile tanıştırmak istiyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın hayatını 'Deniz'de güzelleştirmek üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku