İSTANBUL (AA) - Demir İnşaat, "Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı"nda yatırımcılarla buluştu.

Demir İnşaat'tan yapılan açıklamaya göre, "Marka sizden dükkan bizden" sloganıyla "Bayim Olur musun Fuarı"na katılan şirket, güncel projelerinin tanıtımını yaptı. Demir Romance ve Demir La Vida projelerinde yer alan ticari ünitelerini hem yatırımcı hem de girişimcilerle buluşturan Demir İnşaat, yatırımcılardan yoğun ilgi gördü.

Yatırımcı ve girişimci ziyaretçilerle iş bağlantılarının kurulduğu fuardan memnun ayrılan Demir İnşaat, gelecek günlerde fuarda kurulan bağlantıları satışa dönüştürmeye hazırlanıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, şunları kaydetti:

"Fuarda yer alan tek inşaat firması olarak hem markalara hem de yatırımcılara Beylikdüzü'nün en güzel lokasyonundaki ticari alanlarımızı sunduk. Demir Romance ve Demir La Vida projelerimizin ticari alanlarını tanıttık. Fuarda çok ciddi iş bağlantıları kurduk. Yatırımcılar ve girişimcilerle fuar sonrasında da görüşmek üzere el sıkıştık. Bu bağlantılarımızın önümüzdeki dönemde satışa dönüşeceğini düşünüyoruz."

Kendi ekosistemini yaratan franchising sektörü için büyük önem taşıyan fuara bu yıl 400 marka katıldı. Tüm sektörleri franchise çatısı altında toplayan fuar, Orta Doğu, Balkanlar, ABD, AB ülkeleri ve Türki cumhuriyetlerden gelen yatırımcıları Türk markalarıyla buluşturdu.

 

- Demir Romance ve Demir La Vida

 

Temmuz ayında teslimlerine başlanan ve eylül ayında yaşamın başladığı Demir Romance projesinde 776 konut, 28 villa ve 60 adet ticari birim yer alıyor.

Demir La Vida projesi ise toplam 5 blokta "Akıllı Ev Teknolojileri" ile donatılmış 379 konut, 29 ticari ünite ve bir otel projesinden oluşuyor. 42 bin metrekareyi aşan arsa üzerinde 110 bin metrekare inşaat alanına sahip projede, 62 bin 410 metrekare satılabilir konut alanı, 19 bin 500 metrekare de satılabilir ticari alan bulunuyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku