İSTANBUL (AA) - Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin, Total Telecom tarafından düzenlenen Dünya İletişim Ödülleri'nde (World Communication Awards) "Yılın Teknoloji Lideri" (CTO of the Year) kategorisinde finale kaldı.

Türk Telekom Grubu'ndan yapılan açıklamada, Coşkun Şahin'in, Total Telecom'un bu yıl 17'ncisini düzenlediği "Dünya İletişim Ödülleri" organizasyonunda "Yılın Teknoloji Lideri" kategorisinde finale kaldığı belirtildi.

Dünya İletişim Ödülleri'nde, En İyi Marka Kampanyası, En İyi Toptan Taşıyıcı, En İyi Mobil Ürün, En İyi Global Mobil Operatör, En İyi Sosyal Katkı ve En İyi Bulut Altyapısı gibi 18 ayrı kategoride, yılın en iyileri seçiliyor. "Yılın Teknoloji Lideri" kategorisi ise bu yıl ilk kez ödül programına dahil edildi.

Dünya İletişim Ödülleri, telekomünikasyon sektörünün en itibarlı uluslararası ödül organizasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. 18 ayrı kategoride sektörün en iyilerinin belirlendiği Dünya İletişim Ödülleri törenine 5 binden fazla telekom sektörü profesyoneli katılıyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku