İSTANBUL (AA) - Bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Marmara Bölgesi'ndeki 61. mağazası olan Bilecik mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Şirket açıklamasına göre, 5 kıtada, 66 ülkede 444 mağazası olan Çilek, Marmara Bölgesi'ndeki 61. mağazasını Bilecik'te açtı. Daha çok çocuk hayallerindeki odaya kavuşsun diye yurt içinde ve yurt dışında büyümeye devam eden Çilek'in Bilecik mağazası, konforlu ve eğlenceli odalarıyla çocuklar ve aileleri tarafından beğeniyle karşılandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Çilek'in kurulduğu günden bu yana hem Türkiye'de hem de dünyada mağazalaşma stratejisiyle birlikte istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdiğini dile getirdi. Çilek, şunları kaydetti:

"Yurt dışında büyümemizi sürdürürken yurt içinde de olmadığımız şehir kalmasın istiyoruz. Hedefimiz, açtığımız yeni mağazalarla çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürmek. Dünya standartlarındaki ürünlerimizle ailelerin kalite beklentisine cevap vererek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı amaçlıyoruz."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku