İSTANBUL (AA) - Brisa'nın inovasyon ödüllü mobil lastik satış ve servis konsepti Bridgestone BOX, Maslak Opet Mehmetçik Vakfı istasyonunda faaliyete başladı.

Şirket açıklamasına göre, Brisa, Bridgestone BOX ürünüyle son kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu hızlı bakım hizmetlerini vermeye devam ediyor. Binek ve hafif ticari araçlara yönelik sökme-takma, akü bakımı, yağ değişimi, balans ayarı ve nitrojen dolumu gibi hizmetleri sunabilen Bridgestone Box, söz konusu hizmetleri kış ayları için yeni adres olarak belirlediği Maslak'ta sürdürüyor.

Yoğun iş temposu nedeniyle araç bakımını ertelemek zorunda kalan ve gün içerisinde araç bakımlarını yaptıramayanlara yönelik geliştirilen Bridgestone BOX, Maslak Opet Mehmetçik Vakfı istasyonunda hizmet veriyor. Bridestone BOX, hala kış lastiğine geçemeyen sürücüler için akşamları mesai bitiminden sonra da çalışmalarına devam ediyor.

Bridgestone BOX'ta değiştirilen yaz lastikleri, Brisa'nın geliştirdiği "lastik oteli" hizmetiyle müşteri bilgilerine göre etiketlenerek, ideal ömürlerini ve performanslarını korumalarını sağlayan ideal koşullarda sigortalı olarak saklanıyor.

 

-"Araç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceğiz"

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Brisa Tüketici Ürünleri Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Levent Akpulat, şunları kaydetti:

"2014 yılında hayata geçirdiğimiz ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından da Müşteri Odaklı Hizmet İnovasyonu Ödülü'ne layık görülen Bridgestone BOX ile amacımız, sürücülerin ihtiyaç anında sanayi sitelerine gitmekle zaman kaybetmeden, merkezi noktalarda kaliteli ürün ve hizmetlere ulaşmalarını sağlamak.

Mobil satış ve servis noktalarımızda esnek, hızlı ve sürdürülebilir bir iş modeli ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Yolculuğun geleceğini tasarlama vizyonumuz ışığında inovatif hizmetlerimizle her zaman araç sahiplerinin yanında ve yakınında olmaya devam edeceğiz."

 

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku