İSTANBUL (AA) - Boyner, Star Wars serisinin yeni filmi "Star Wars: Güç Uyanıyor"a özel mağazacılık konseptini müşterilerinin beğenisine sundu.

Şirket açıklamasına göre, Boyner Büyük Mağazacılık, 17 Aralık'ta vizyona girecek "Star Wars:Güç Uyanıyor" filmi için Disney Türkiye iş birliğiyle özel mağaza konseptleri ve çeşitli sürprizler hazırladı.

Filmin temasından esinlenilerek oluşturulan mağaza vitrinlerine, Karanlık Taraf ve Aydınlık Taraf'ı temsil eden yarısı siyah, yarısı beyaz renk mankenler yerleştirildi. Ziyaretçiler, oluşturulan konsept kapsamında İstinye Park Showcase'de filmin yeni karakter görselleri ile karşılanacak. 

Boyner müşterileri, kasım ve aralık aylarında birçok farklı kategoride  Star Wars ürünlerinin satışta olacağı mağazalarda, "Star Wars: Güç Uyanıyor" filmine özel hazırlanmış alışveriş alanları ve mağaza vitrinleri ile farklı bir alışveriş deneyimi yaşayacak.

Filmin teması, Boyner'in dijital kanallarında da yansıtılacak. Boyner'in internet sitesi "boyner.com.tr"de, logodan sitenin arka planına kadar birçok alanda filme özel birçok tasarım yer alacak. Boyner müşterileri, online alışveriş deneyimlerinin her ayrıntısında filmin atmosferini hissetme imkanı bulacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku