İSTANBUL (AA) - Koç Topluluğu'nun enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketi Aygaz'ın otogaz markası "Aygaz Otogaz", ünlü sanatçı Şener Şen'in rol aldığı "Türkiye Yola Aygaz'la Çıkıyor" başlıklı yeni bir reklam kampanyası başlattı.

Aygaz'dan yapılan açıklamaya göre Aygaz Otogaz, Şener Şen'in rol aldığı "Türkiye Yola Aygaz'la Çıkıyor" başlıklı yeni bir reklam kampanyası hazırladı.

Buna göre reklam kampanyası, otogazın Türkiye'nin en çok tercih edilen otomobil yakıtı olması ve Aygaz Otogaz'ın da tüketicilerin en çok tercih ettiği otogaz markası olmasından yola çıkıyor.

Reklamda "Türkiye yola Aygaz'la çıkıyor" sloganı ile Aygaz'ın tüketici tercihindeki liderliğine atıfta bulunuluyor.

Oyuncu Veli Kılıç'a "Yola kimle çıkmak istersin?" sorusunun yöneltilmesiyle başlayan reklam filmi, Kılıç'ın Şener Şen'i belirtmesiyle bir yol hikayesine dönüşüyor. Şen'in hayata dair tecrübelerini aktardığı reklam film, uzun yıllar evvel öğretmenlik yaptığı okula gitmeleri ile son buluyor.

Söz konusu reklam filmi için Türkiye'nin çeşitli yerlerinde 3 gün boyunca çekimler yapıldı. 

Yönetmen Umur Turagay, özellikle karlı ve çetin yol sahnelerinde otogazlı aracın gösterdiği performansla Aygaz Otogaz'ın kışa özel ürününe atıfta bulundu. Reklamda, Muhsin Bey filmi için Atilla Özdemiroğlu tarafından bestelenmiş müzik kullanıldı.

Şener Şen ile beraber çekimin yapıldığı okulu ziyaret eden Aygaz ekibi, öğrencilere kırtasiye seti hediye etti, ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.  

Türkiye'de her 10 binek araçtan 4'ünde kullanılan Aygaz, 2009 yılından bu yana Türkiye'nin en çok tercih edilen otomobil yakıtı unvanını elinde bulunduruyor. Aygaz ayrıca TSE tarafından "Müşteri Dostu Marka ve Müşteri Dostu Kuruluş" olarak belgelendirilen tek LPG firması unvanına da sahip. 

Her yıl 200 binden fazla otogazlı araç dönüşümü yapılan ya da otogazlı araç üretilen Türkiye'de, otogaza olan talep her geçen yıl daha da artıyor. 

Anahtar Kelimeler
EnerjiAygaz Otogaz
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku