İSTANBUL (AA) - Türk Telekom Grup iştiraki AssisTT, iş dünyasının küresel ölçekteki en itibarlı ödüllerinden olan Stevie International Business Awards'ta 4 ödüle birden layık görüldü.

AssisTT'ten yapılan açıklamaya göre, Stevie Uluslararası İş Ödülleri, sahiplerini buldu. 60'tan fazla ülkeden 3 bin 700 kurum ve yöneticinin yarıştığı organizasyonda, Türk Telekom Grup şirketi AssisTT, 4 kategoride ödül alarak, uluslararası arenada başarısını tescilledi.

En İyi İç Motivasyon Etkinliği kategorisinde "Çalışan Motivasyonu Etkinlikleri" ile gümüş ödül alan AssisTT, Yılın En İyi Yönetim Takımı kategorisinde "AssisTT Yönetimi Transformasyon Programı" ile bronz ödülün sahibi oldu.

Telekom sektöründe, Yılın En İyi Ürün veya Servisi kategorisinde "Hal Kayıt Sistemi" projesiyle de bronz ödüle layık bulunan AssisTT, En İyi Kurumsal Web Sitesi kategorisinde de yenilediği www.assistt.com.tr sitesiyle aynı yarışmadan üçüncü bronz ödülünü aldı.

AssisTT Genel Müdürü Ali Dülgeroğlu, Toronto'da aldıkları ödüllerle uluslararası başarılarının artarak devam ettiğini belirterek, "Türk Telekom Grubu'nun sinerjisi ve desteğiyle geliştirdiğimiz hizmet kalitemizle uluslararası arenada bir kez daha takdir gördük. Öncelikli iki konumuzu müşteri ve çalışan memnuniyeti oluşturuyor. Hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için daha iyisini yapmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler
BilişimAssisTT
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku