İSTANBUL (AA) - Albaraka, Brandon Hall Group tarafından "İnsan Sermayesi Yönetimi Ödülleri” kapsamında ödüle layık görüldü.

Banka açıklamasına göre, Türkiye'nin ilk katılım bankası olan Albaraka'nın 2013 yılında kurduğu ve çalışanlarının kişisel gelişim ve eğitim platformu olarak tasarlanan "Albaraka Akademi" platformu, analiz ve araştırma şirketi Brandon Hall Group tarafından "İnsan Sermayesi Yönetimi Ödülleri" alanında verilen "Sosyal/İşbirliğine Dayalı En İyi Eğitim Programı Uygulaması" ödülüne layık görüldü.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Albaraka Genel Müdürü Dr. Fahrettin Yahşi, eğitim sektörünün en prestijli ödüllerinden birini almaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, bankacılık faaliyetlerinde gelişime açık uygulamalara önem verdiklerini ifade etti.

Yahşi şunları kaydetti:

"Dünyanın en iyi katılım bankası olma vizyonuyla çıktığımız yolda hedefimiz sadece bankacılık faaliyetlerimizi iyileştirmek değil aynı zamanda çalışanlarımızın da memnuniyetini üst düzeyde tutmayı, karşılıklı fikir alışverişlerinden beslenebileceğimiz bir kurum kültürü oluşturmayı hedefliyoruz.

Aldığımız bu ödül, 2013 yılında temelini attığımız Albaraka Akademi ile uzun vadede daha da iyi işler yapmak adına bize güzel bir moral olacaktır."

 

- Albaraka Akademi ile bugüne kadar banka genelinde 3 bin 740 çalışana ulaşıldı

 

Albaraka Akademi, Albaraka çalışanlarının 7/24 mobil eğitim alma imkanına da sahip oldukları sürdürülebilir bir gelişim platformu olarak tanımlanıyor. Albaraka'nın bankacılık ve teknolojinin yanı sıra eğitim faaliyetlerinde de dünyanın en iyi katılım bankası olma hedefiyle temellerini attığı Albaraka Akademi ile bugüne kadar banka genelinde 3 bin 740 çalışana ulaşıldı.

Albaraka Akademi kapsamında online eğitimler, e-anketler, dijital kütüphane, sosyal öğrenme ve kişisel gelişim platformu, tezler, Akademi yayınları, mobil eğitimler, Akademi TV video platformu gibi uygulamalar ön plana çıkıyor.

Anahtar Kelimeler
FinansAlbaraka
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku