İSTANBUL (AA) - Akfen GYO’nun 2014 Faaliyet Raporu, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından faaliyet raporlarının değerlendirildiği "2014 Faaliyet Raporu Vizyon Ödülleri"nde "Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı" kategorisinde "Altın" ödülün sahibi oldu.

Akfen GYO'nun açıklamasına göre, şirket, her yıl farklı konseptlerde hazırlanan faaliyet raporlarıyla iletişim alanında dünyanın önde gelen markalarını geride bırakarak uluslararası ödüller kazanmaya devam ediyor.

Akfen GYO'nun "Şehir Rehberi" konseptiyle hazırlanan 2014 Faaliyet Raporu, iletişim alanında dünyanın en itibarlı platformlarından biri olarak gösterilen LACP tarafından düzenlenen "2014 Faaliyet Raporu Vizyon Ödülleri"nde "Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı" kategorisinde jüriden 100 üzerinden 98 puan alarak "Altın" ödüle layık görüldü.

Konseptinin yanı sıra içeriği ve formatıyla da öne çıkan Akfen GYO’unun 2014 Faaliyet Raporu, 25 ülkeden 1000'e yakın başvurunun gerçekleştiği yarışmada, dünya sıralamasında 98'inci, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde 47'nci ve Türkiye’nin en iyi 20 faaliyet raporu arasında yer aldı.

Finar Kurumsal tarafından hazırlanan ve tasarım dili, format fikri ve ebadıyla farklılaşan rapor, kullanışlı yapısıyla dikkati çekti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akfen GYO Genel Müdürü Vedat Tural, şunları kaydetti:

"Türkiye’nin sadece şehir otelciliği konseptine odaklı ilk ve tek gayrimenkul yatırım ortaklığı olarak faaliyet gösteriyoruz. Dolayısıyla sektörümüz açısından hemen her alanda inovatif olma misyonu ile hareket ediyoruz ve bu düşünceyi destekleyen bir ortamda çalışıyoruz. Klasik raporlama yaklaşımından öte, merak uyandıran ve alışılagelmiş düşünce şeklini değiştiren çalışmalara imza atmaya gayret ediyoruz. Aldığımız bu ödülü ekip olabilme kabiliyetinin bir yansıması olarak görüyoruz. Bu başarıda emeği bulunan bütün Akfen GYO ekibine ve bizlerden desteğini esirgemeyen yönetim kurulumuza bir kere daha teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki yıllarda da iyi bir ekip olarak en iyisini sunmaya devam edeceğimize inanıyorum."

Anahtar Kelimeler
AkfenGayrimenkul
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fikri Işık, Türkiye yatırımcı için daha...
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Sınai mülkiyet mevzuatının uluslararası uygulamalara ve...

Haberi Oku